DKS nawiązuje współpracę z Fujifilm. Premiera na Festiwalu Marketingu

admin_cyber
02 lut 2024

W sierpniu br Fujifilm Poland Sp. z o.o. oraz DKS Sp. z o.o. podpisały umowę, na mocy której rozpoczęły współpracę w zakresie sprzedaży oraz serwisu sześciokolorowej maszyny do arkuszowego przemysłowego druku cyfrowego Revoria PC 1120.

Revoria PC1120 to pierwszy produkt do wydajnego arkuszowego druku przemysłowego, oferowany na terenie Polski przez Fujifilm.

– Szukając solidnego partnera, DKS był dla nas naturalnym wyborem spośród firm zajmujących się w Polsce wdrożeniami rozwiązań do druku cyfrowego. Decydujące o wyborze tego partnera były takie argumenty jak: prawie trzydzieści lat obecności na rynku druku, w tym trzynaście lat doświadczenia w sprzedaży i serwisie maszyn z segmentu Production Printing oraz rozbudowana struktura firmy z dwunastoma oddziałami, usytuowanymi w największych miastach Polski – mówi Agnieszka Głowacka Business Development Manager POD w Fujifilm Poland.

– Nasi klienci, a szczególnie duże drukarnie oczekują od nas rozwiązań, które dają możliwość wykreowania i sprzedaży produktów unikalnych – takich które zaintrygują ich klientów. Sześć kolorów do wyboru z dziewięciu dostępnych jest świetnym narzędziem do wyróżnienia oferty drukarń i tym samym do zwiększenia ich profitowości. Dlatego włączenie do naszej oferty rozwiązania Fujifilm było dla nas bardzo interesujące. Rozmowy były bardzo konkretne, a odpowiedzi ze strony Fujifilm były zaskakująco szybkie. To wszystko daje świetną prognozę na owocną współpracę Fujifilm I DKS – mówi Andrzej Ćwikliński Dyrektor Sprzedaży Systemów Produkcyjnych w DKS.

DKS Sp. z o.o. to multibrandowy dostawca rozwiązań do druku cyfrowego. Oferta DKS obejmuje kompleksowe rozwiązania od oprogramowania, przez urządzenia drukujące po rozwiązania uszlachetniające i introligatorskie. W stałej ofercie DKS znajdują się rozwiązania około dziesięciu wiodących producentów.

Fujifilm to w poligrafii bardzo dobrze znana I solidna marka. Polscy poligrafowie od wielu lat mają sposobność współpracy z Fujifilm w takich obszarach jak urządzenia CTP, urządzenia wielkoformatowe, płyty offsetowe i inne materiały eksploatacyjne. Firma jest aktywna w offsecie, fleksografii i sitodruku.

Firmy DKS I Fujifilm po raz pierwszy zaprezentują się wspólnie na Festiwalu Marketingu w dniach 14-15 września. Na stoisku G3 w hali 3 będzie możliwość porozmawiania o przemysłowej Revorii PC1120 i nowych możliwościach dla drukarń, jakie daje rozwiązanie wspólnie oferowane przez DKS oraz Fujifilm.

Więcej informacji: TUTAJ