Długopisy Viva Plus po raz pierwszy na targach reklamy

0

Firma Viva Plus jako lider na rynku długopisów reklamowych w Polsce systematycznie prezentuje swoją ofertę na targach w całej Europie – nie może jej też zabraknąć na wrześniowych targach reklamy i poligrafii reklamowej.

Viva Plus odnosi sukcesy nie tylko w Polsce, ale i na rynku zagranicznym, sprzedając do ponad 50 krajów.  Jako producent nieustannie udoskonala swoje produkty, aby każdy model był wyjątkowy, solidnie wykonany i odpowiadający najwyższym normom jakości. Ciągłe inwestycje sprzyjają dynamicznemu rozwojowi firmy.

Dzięki stosowaniu nowoczesnych technologii przy produkcji długopisów, doskonałej jakości druku oraz grawerze firma może oferować swoim klientom produkt na najwyższym poziomie zajmując w efekcie czołowe miejsce w branży.

Decyzja o udziale w FestiwalMarketingu.pl wynika z polityki firmy.

– Staramy się wykorzystać każdą okazję do spotkania z klientem, dzięki temu możemy czynnie uczestniczyć w rozwijaniu rynku i starannie dopasować swoją ofertę do oczekiwań grupy docelowej. Do Vivy Plus należą dwie marki – Viva Pens z bogatą ofertą długopisów plastikowych oraz Prestige z atrakcyjnymi modelami metalowymi. Obie zaprezentujemy na wrześniowych targach – wyjaśnia Benita Kluźniak, Dyrektor Handlowy Viva Plus.

Firma zaprasza do odwiedzenia na targach swojego stoiska C12.

FestiwalMarketingu.pl odbędzie się 13-14 września br. w EXPO XXI Warszawa. To największe branżowe wydarzenie tego typu w drugiej połowie roku.

www.vivapens.eu