DNA – agencja hostess partnerem Festiwalu

0

Agencja hostess DNA została oficjalnym partnerem wrześniowych targów Festiwal Marketingu, Druku & Opakowań, które odbędą się we wrześniu w Warszawskim Centrum EXPO XXI.

Agencja powstała w 2000 roku i od tej pory oferuje profesjonalne i doświadczone hostessy na terenie całego kraju. W agencji obsługą zleceń zajmuje się zespół ludzi posiadających długoletnie doświadczenie na rynku hostess i modelek.

– Wyróżnia nas skuteczność i szybkość działania. Nasze hostessy, promotorzy i modelki to zespół, który powstaje dzięki selekcji najlepszych osób spośród zgłaszających się do pracy w DNA – agencji hostess – mówi Anna Kowalczyk, Executive Account Manager Agencji DNA.

– Nasz personel jest doskonale przygotowany do pracy na bankietach, eventach, targach, imprezach firmowych, konferencjach, a także przy promocjach i degustacjach w miejscach sprzedaży – kontynuuje Anna Kowalczyk.

Firma działa na terenie całego kraju, docierając nawet do najmniejszych miejscowości.

–  Nie podchodzimy do pracy szablonowo i dlatego każde zlecenie traktujemy indywidualnie dobierając dla klientów najbardziej efektywne rozwiązania. Nasze hostessy, modele i modelki znane są nie tylko z urody, ale również z wykształcenia oraz  znajomości języków obcych połączonych z doświadczeniem i pasją z jaką wykonują powierzone obowiązki. Zsumowanie tych cech daje idealny zespół do realizacji nawet najbardziej wymagających zleceń – podsumowuje Anna Kowalczyk.

www.hostessa.pl