Dorota Wellman prelegentką podczas MARKETING MIX

0

W ramach tegorocznej edycji wrześniowych targów FestiwalMarketingu.pl podczas konferencji MARKETING MIX z prelekcją „Relacje z klientem – jak je zbudować, utrzymać i wspólnie osiągnąć sukces, a do tego jeszcze się lubić?” wystąpi Dorota Wellman.

Na konferencję, która odbędzie się 14 września w EXPO XXI Warszawa można rejestrować się na stronie www.marketingmix.com.pl. Do 15 sierpnia bilety można nabyć w promocyjnych cenach.

Podczas wystąpienia uczestnicy dowiedzą się:

– Jak być kreatywnym, a nie przesadzić z oryginalnością?
– Dlaczego nie zawsze klient ma rację? Sztuka znajdowania złotego środka.
– Szacunek i zaufanie. Jak się poznać i kształtować długotrwałe relacje?
– Dialog jako podstawa sukcesu.
– Higiena relacji – otaczanie się właściwymi ludźmi.
– Czy przyjaźń i biznes to dobre połączenie?

Dorota Wellman – Dziennikarka telewizyjna, radiowa i prasowa. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego na Wydziale Filologii Polskiej I Historii Sztuki. Razem z Marcinem Prokopem tworzy charyzmatyczny duet w programie Dzień Dobry TVN. Z Pauliną Młynarską prowadzi w TVN Style program „Miasto kobiet”. W przeszłości znana również z programów telewizyjnych m. in. „Podróże z żartem”, „Clever – widzisz i wiesz”, „Czytam, bo lubię”, „Ten jeden dzień”, „Pytanie na śniadanie”. Felietonistka Wysokich Obcasów. Z prasą była związana także za pośrednictwem tytułów takich jak „Gala”, „Viva”, „Fashion Magazine” czy „Existence”. Autorka książki „Ja nie mogę być modelką?!”. Nie obca jest jej także kariera filmowa w charakterze reżyserki, producentki i aktorki (m. in. u Andrzej Wajdy wcieliła się w role Henryki Krzywonos w obrazie „Wałęsa. Człowiek z nadziei”). W sferze radiowej współpracowała m. in. z Radio Solidarność, Radio Eska, Radio Zet i Tok FM. Laureatka licznych nagród, m. in. Wiktory w kategorii Prezenter Telewizyjny w 2010 roku, InicjaTOR 2015 (MediaTory), Europejska Nagroda Tolerancji 2014, a także wielu. Według rankingów Gazety Wyborczej i Wprost jedna z najbardziej wpływowych kobiet w polskich mediach. Jej niepowtarzalne cechy charakteru docenił również portal naTemat w artykule „Dorota Wellman – możesz jej nie lubić, ale nie masz prawa jej nie szanować”.

Sponsorzy Platynowi konferencji: Happy GiftsSekko

Partnerzy Strategiczni: EXPO XXI Warszawagiftsonline.plFiesta CateringTSE

Partnerzy Techniczni: Silent SoundTMSS#TAG

Partnerzy Medialni: OOH event!OOH magazineCreative.

www.marketingmix.com.pl