Dostawca ploterów wielkoformatowych, firma E-Ploter, wystawcą Festiwalu

admin_cyber
02 lut 2024

Firma E-Ploter została założona w 2005 roku. Od 9 lat dostarcza do drukarni i firm zajmujących się produkcją reklam plotery wielkoformatowe, wysokiej jakości materiały do druku, laminacji oraz atramenty.

Dysponuje sprawdzonym i doświadczonym zespołem serwisowym. Przeprowadza instalację maszyn poligraficznych, kalibracje kolorystyczną maszyn i urządzeń do druku, szkolenia i naprawy serwisowe.

 

Oferta firmy obejmuje:

 

  • Plotery wielkoformatowe solwentowe (Mimaki, Roland i inne z głowicami Epson oraz przemysłowe z głowicami Spectra Polaris/StarFire)
  • Plotery UV (hybrydowe i flatbed z opcją z roli na rolę; z głowicami Epson i Spectra Polaris/StarFire)
  • Szeroki wybór atramentów do drukarek solwentowych oraz UV większości marek dostępnych na rynku. Firma jest autoryzowanym dystrybutorem atramentów Sun Chemical w Polsce. Oferujemy tusze solwentowe, mild/eko solwentowe oraz tusze do ploterów UV (także LED).
  • Wsparcie serwisowo-techniczne, wykonywanie indywidualnych profili kolorystycznych.
  • Sprzedaż części zamiennych do ploterów.
  • Akcesoria do wykańczania reklam – wysokiej jakości laminatory, oczkarki i inne

 

Nowością w ofercie firmy E-Ploter są plotery wykorzystujące technologię  LED UV – profesjonalne drukarki do zadruku różnorodnych obiektów o grubości nawet do 25 cm. Dzięki zastosowaniu głowic piezoelektrycznych firmy Epson uzyskano rozdzielczość druku aż do 1440 dpi.

 

Oferowane plotery drukują z fotograficzną jakością utrwalając druk energooszczędnymi lampami UV LED.  Maszyny te oferują druk w czterech kolorach CMYK oraz z zastosowaniem dodatkowej bieli i lakieru. Niektóre model mogą być wyposażone w moduł do druku na obiektach cylindrycznych, takich jak np. butelki oraz z przystawkę do druku z roli na rolę.

 

Prezentowane przez E-Ploter drukarki LED UV znajdują zastosowanie przy wykonywaniu wszelkiego rodzaju gadgetów, krótkich serii spersonalizowanych zamówień, prototypów, opakowań, oznaczeń itp.

 

www.e-ploter.pl