DoubleTree by Hilton Łódź nowym wystawcą Strefy EVENT MIX

0

Łódzki hotel po raz pierwszy zaprezentuje swoją ofertę na targach reklamy w Warszawie.

DoubleTree by Hilton Łódź to pierwszy obiekt tej marki zlokalizowany w Polsce, łączący filmową tradycję Łąkowej 29 z nowoczesnością i najwyższymi standardami obsługi. 4-gwiazdkowy hotel powstał w lipcu 2013 roku, w miejscu dawnej Wytwórni Filmów Fabularnych.

Hotel położony jest w centrum miasta, w pobliżu ważnych punktów komunikacyjnych, ośrodków biznesowych oraz rozrywkowych. Oferuje 200 komfortowych pokoi, w tym apartament prezydencki. Do dyspozycji gości jest między innymi Restauracja Four Colors, Golden Bar oraz usytuowany na 10-piętrze SPA & Health Club z widokiem na panoramę miasta oraz park.

Dzięki bezpośredniemu połączeniu z Klubem Wytwórnia łódzki DoubleTree by Hilton posiada największy potencjał konferencyjno-wystawienniczy w Łodzi: prawie 5 000 m² różnorodnej powierzchni eventowej i 17 sal konferencyjnych, w tym 4 hale kongresowo-koncertowe, salę balową i salę kinową.

To jedno z najbardziej innowacyjnych miejsc w Centralnej Polsce dedykowane eventom. W marcu tego roku hotel zdobył główną nagrodę MP Power Awards w kategorii Event Venue.

Obiekt debiutuje w gronie wystawców Strefy EVENT MIX.

– Chcielibyśmy  zaprosić do rozmów i zapoznania się z naszą ofertą, wszystkich organizatorów, klientów oraz branżę MICE, podczas jednego z najbardziej prestiżowych wydarzeń jakim jest FestiwalMarketingu.pl – podkreśla Anna Niewiadomska, Senior MICE Manager DoubleTree by Hilton Łódź.

W trakcie wrześniowych targów firma zaprasza do odwiedzenia swojego stoiska J20 A.

FestiwalMarketingu.pl odbędzie się 13-14 września br. w EXPO XXI Warszawa. To największa branżowa impreza tego typu w drugiej połowie roku.

W ramach targów zostanie zorganizowana II edycja konferencji Event MIX – wydarzenie z udziałem praktyków i ekspertów eventowych odbędzie się pierwszego dnia targów.

www.doubletreelodz.pl