DRUK POZNAŃ – Siła przyjaznych rozwiązań

0

DRUK POZNAŃ to kompleksowa drukarnia działająca nieprzerwanie od 2002 roku. która swoją ofertą zaprezentuje podczas wrześniowego Festiwalu Druku.

– Pracujemy szybko, solidnie, zgodnie z indywidualnymi wymaganiami Klienta. Dbamy o przejrzyste zasady współpracy. Realizację zlecenia upraszczamy do minimum. Małe czy duże, typowe czy wymykające się standardom, na papierze czy każdym innym materiale to dla nas niewielka różnica. Realizujemy różnorodne prace. Potrafimy wydrukować wszystko, na każdym materiale i w każdym nakładzie. Precyzja wykonania i jakość towarzyszą nam na co dzień. Doskonale znamy się na poligrafii, posiadamy najnowsze zaplecze technologiczne i rzutki zespół specjalistów. Nie tylko obsługujemy naszych Klientów, przede wszystkim pomagamy im w pełnym zakresie – mówi Łukasz Chęciński, współwłaściciel drukarni.
Dzięki temu Klienci mają pewność, że przychodząc do nas, wydrukują dokładnie to, czego potrzebują. Potrafimy im doradzić czy w razie potrzeby zmodyfikować, poprawić projekt, dobrać inne podłoże czy technikę druku. Jesteśmy otwarci na współpracę zarówno z dużymi Zleceniodawcami, jak i  Klientami indywidualnymi, którzy chcieliby wydrukować np.: jeden egzemplarz – wyjaśnia Łukasz Chęciński. – Specjalizujemy się w najwyższej jakości druku cyfrowym zarówno arkuszowym, solwentowym jak i UV, ale oferujemy także inne metody druku. Korzystamy z szerokiego wachlarza metod uszlachetniania materiałów. Produkujemy wszystkie druki na różnych surowcach. Posiadamy najnowocześniejszy park maszynowy dzięki, któremu możemy drukować nie tylko na papierze ale także na wszystkich dostępnych rodzajach materiałów, m.in. na szkle, plexi, pcw, drewnie, płytach mdf i osb, tapetach, foli, meblach – dodaje Łukasz Chęciński.
Najnowocześniejszy model AGFA ANAPURNA pozwala na druk UV na wszystkich płaskich materiałach do 5 cm grubości w formacie 2x4m, oraz na materiałach giętkich o szerokości do 2 m i dowolnej długości. DRUK POZNAŃ stosuje atestowane farby, dzięki którym nawet dzieci mogą bezpiecznie korzystać z tych materiałów. Firma produkuje wszystko to co jest potrzebne aby odpowiednio zaprezentować się na rynku.