Drukarki 3D i artykuły promocyjne w jednym – UBOT 3D i AllPrints na targach

0

Podczas targów FestiwalMarketingu.pl firma UBOT 3D, znana z produkcji drukarek 3D oraz usług z tym powiązanych, zaprezentuje się po raz pierwszy z firmą AllPrints. Połączenie tych dwóch firm pozwoli na pokazanie klientom kompleksowych rozwiązań na gadżety marketingowe i nie tylko! Zwiedzający oprócz standardowych technologii druku, będą mogli zobaczyć jakie możliwości daje druk 3D i dowiedzieć się w jaki sposób to wykorzystać dla swoich zastosowań.

Polska firma UBOT 3D znana była zawsze z produkcji profesjonalnych drukarek FDM o jednej głowicy oraz dużych maszyn przemysłowych na zamówienie. W ostatnim tygodniu wprowadziła jednak kolejne urządzenie seryjne w przystępnej cenie. Jest to UBOT 3D DUAL – drukarka dwuekstruderowa. Pozwala ona, używać dwóch materiałów do produkcji obiektu. Dzięki temu można drukować elementy wielokolorowe i takie które wymagają rozpuszczalnych podpór. Górna część drukarki 3D jest zamykana, a całość obudowy w patriotycznych, biało-czerwone barwach.

Jednocześnie UBOT 3D wprowadził swoją linie filamentów. Są konfekcjonowane na przeźroczystych szpulach, pakowane próżniowo wraz z pochłaniaczem wilgoci (co jest bardzo ważne, aby zachowały swoje właściwości). Dzięki gotowym ustawianiom dla drukarek UBOT 3D, nie ma potrzeby samodzielnej konfiguracji slicera. Obecnie UBOT 3D wprowadził U-PLA, U-ABS, U-PET-G oraz U-HIPS, planuje jednak rozszerzać gamę materiałów o kolejne. Oczywiście w dalszym na drukarkach UBOT 3D można używać materiałów dowolnych producentów bez utraty gwarancji.

O urządzenia UBOT 3D można zapytać na stoisku firmy AllPrint/AllBag/UBOT 3D w hali nr I na stoisku A13 (przy wejściu do strefy gastronomicznej) podczas targów FestiwalMarketingu.pl.

Bezpłatna rejestracja online – tylko do 08 września TUTAJ. Jako kod zaproszenia należy podać FM17.

www.ubot3d.pl