Drukarnia Viperprint kolejnym wystawcą targów

admin_cyber
02 lut 2024

Viperprint to nowoczesna drukarnia z dużym doświadczeniem na rynku poligraficznym. Drukowane produkty cechują się wysoką jakością, trwałością oraz przystępną ceną. Rozbudowany park maszynowy umożliwia wydruk w technice cyfrowej oraz offsetowej na podłożach, zarówno papierowych jak i syntetycznych.

– Możemy pochwalić się szerokim asortymentem drukowanych produktów: od klasycznych wizytówek, ulotek, plakatów aż po produkty klasy premium. W naszej ofercie klienci znajdą również: notesy, katalogi, papiery firmowe oraz wiele innych. Jako jedna z niewielu firm na polskim rynku, możemy pochwalić się możliwością zadruku na kartach plastikowych o różnych grubościach, w tym na kartach przezroczystych – mówi Tomasz Drabek z Viperprint.pl.

Zlecenia niskonakładowe realizują na nowoczesnej maszynie cyfrowej HP Indigo 5600. Jest to jedna z najlepszych maszyn cyfrowych o jakości wydruku zbliżonej do druku offsetowego.

Rozbudowana introligatornia umożliwia wiele rodzajów wykończeń. Druki w zależności od zapotrzebowania mogą być: falcowane, bigowane, foliowane, szyte, klejone, pokrywane lakierem UV lub hotstampingiem.

– Festiwal Marketingu Druku i Opakowań 2014 będzie okazją do zaprezentowania naszej bogatej oferty kalendarzowej. Na naszym stoisku znajdą się przykłady kalendarzy trójdzielnych, jednodzielnych, biurkowych, spiralowanych oraz ściennych. Klienci będą mogli zapoznać się z naszymi produktami oraz porozmawiać na tematy związane z poligrafią – reasumuje Tomasz Drabek.

www.viperprint.pl