Drukarnia Wieland wśród wystawców targów reklamy i poligrafii reklamowej

0

Po raz pierwszy na wrześniowych targach pojawi się Drukarnia Wieland – firma, która dysponuje innowacyjnym parkiem maszynowym do druku w  wielu technologiach.

Drukarnia Wieland od ponad 13 lat zajmuje się szeroko pojętym drukowaniem dla agencji reklamowych nietypowych elementów, w wielu technologiach druku. Począwszy od tradycyjnego offsetowego, druku cyfrowego z lakierem UV i pantone złotym/srebrnym z maszyny Xerox X800, jak również druku UV oraz ostatnia nowość – druku dekoracji tekstylnych metodą sublimacji do szerokości 320 cm.

Firma może się pochwalić takimi niestandardowymi realizacjami jak: sześciany 80x80x80 cm, obszyte drukowanym poliestrem (dla polskiej sieci marketów) lub np. wykonaniem 280 szt. foto-leżaków plażowych dla austriackiej firmy.

– W tym roku postanowiliśmy uczestniczyć w FestiwalMarketingu.pl, aby pokazać odbiorcom szerokie spektrum naszych możliwości, w tym druk sublimacyjny. Będziemy także z najlepszą w Europie ofertą kalendarzy trójdzielnych i jednodzielnych za sprawą innowacyjnych inwestycji poczynionych w ostatnich miesiącach – podkreśla Paweł Wieland, właściciel Drukarni Wieland.

Drukarnia Wieland zaprasza do odwiedzenia na targach swojego stoiska H13.

FestiwalMarketingu.pl odbędzie się 13-14 września br. w EXPO XXI Warszawa. To największe branżowe wydarzenie tego typu w drugiej połowie roku.

www.wieland.com.pl