Ekologia Made in Poland – TIPU z roślinną ofertą na targach

0
Tipu

„Rośnij z nami” to hasło, które dobrze podsumowuje ofertę TIPU – polski producent specjalizuje się w upominkach z roślinami w roli głównej. Firma od kilku lat konsekwentnie poszerza ofertę: kolejne premiery przewidziano właśnie na Festiwal Marketingu.

Ekosaszetki, Bee Bomby, Łąki Antysmogowe, Grow Kity: pod tymi nazwami kryje się całe spektrum brandowanych upominków do uprawy roślin. TIPU oferuje również inne produkty spod znaku eko, np. roślinne świece zapachowe, wegańskie mydełka czy sole kąpielowe. – Chcieliśmy, aby nasze produkty były jednocześnie eko, zapadające w pamięć i angażujące. Trudno wyobrazić sobie biurową rzeczywistość bez kubków, smyczek i długopisów. Jeśli jednak chcemy się wyróżnić i przedstawić klientom nasze wartości, dobrze sięgnąć po mniej standardowe propozycje – mówi Filip Godecki, przedstawiciel firmy.

W zależności od budżetu, możemy wybrać drobne upominki po kilka złotych, jak i bardziej rozbudowane opcje premium. Jako wyróżniki firma podaje elastyczność i dopasowanie do potrzeb klienta agencyjnego: niskie jak na producenta nakłady minimalne, krótkie terminy realizacji i wsparcie projektowe.

– Wiele lat temu debiutowaliśmy targowo właśnie na Festiwalu Marketingu i świetnie to wspominamy. Chyba z wiekiem staję się sentymentalny, bo łezka się w oku kręci! Zapraszamy serdecznie na stoisko, jak zwykle przewidujemy kilka produktowych niespodzianek – podsumowuje Godecki.

Festiwal Marketingu odbędzie się 14-15 września 2022 roku w EXPO XXI Warszawa. Produkty TIPU będzie można obejrzeć na stoisku I11.

Więcej informacji na www.tipu.pl

Więcej gadżetowych inspiracji można znaleźć TUTAJ.