Ekstremalne atrakcje z firmą FAZA w strefie EVENT FestiwalMarketingu.pl

0

Do grona wystawców targów reklamy dołączyła FAZA. Oferta firmy jest odpowiedzią na ciągle rosnące zainteresowanie tematyką szeroko rozumianego team buildingu.

FAZA wychodzi naprzeciw pracowniczej integracji, zwiększeniu motywacji i poprawy relacji panujących w firmie, co w połączeniu ze świetną zabawą, daje gwarancję realizacji tych celów. Od początku prowadzenia działalności, szczególny nacisk firma kładzie na jakość oferowanych usług oraz stałe rozszerzanie katalogu dostępnych atrakcji. Zdaniem przedstawiciela firmy, PR zaczyna się w domu, dlatego warto zadbać o potrzeby swoich pracowników i zainwestować w poprawę ich umiejętności komunikacyjnych oraz jakość wzajemnych relacji.

Zgodnie ze swoją misją wyjścia z integracją poza sale szkoleniowe – FAZA oferuje nowe, odważne rozwiązania. Loty paralotnią, paintball, akademia driftu, kitesurfing i inne przeżycia pokazują, że że ograniczenia istnieją tylko w ludzkich umysłach. Warto spełniać marzenia!

– Poprzez uczestnictwo w festiwalu chcemy pokazać nową formę organizacji eventów, łamiąc konwenanse i stereotypy z zastrzykiem adrenaliny – mówi Orzeł Orłowski, właściciel firmy Faza.

Oferta firmy FAZA wzbogaci wciąż rozrastający się sektor EVENT na targach reklamy. Obiekt zaprasza do odwiedzenia swojego stoiska B19.

Targi reklamy odbędą się 7-8 września br. w EXPO XXI Warszawa. To największa branżowa impreza tego typu w drugiej połowie roku.

Bezpłatna rejestracja na targi: TUTAJ.

Rejestracja online do 5 września.

www.faza.be