Ekstremalne atrakcje od FazaFactory ponownie w Strefie EVENT MIX

admin_cyber
02 lut 2024

FazaFactory to firma specjalizującą się w sportach ekstremalnych oraz organizacji eventów  i szkoleń dla firm. Po raz kolejny zaprezentuje swoją ofertę na targach FestiwalMarketingu.pl.

W ofercie znajdują się loty paralotnią i motoparalotnią, jazda maszynami DTV Shreeder, pływanie na desce JetSurf, drifting, paintball, trekking, eksploracja  jaskiń, kursy pierwszej pomocy.

FazaFactory to usługi na najwyższym poziomie z dawką adrenaliny i niezapomnianych przeżyć.

– Nasza praca to nasza pasja, nie boimy się nowych, odważnych rozwiązań. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, wyznajemy zasadę, że ograniczenia istnieją tylko w ludzkich umysłach. Misją firmy jest popularyzowanie aktywnego wypoczynku  i efektywna integracja poprzez ekstremalne i niestandardowe działania. Zespół to ambitni i doświadczeni specjaliści o niewyczerpanych pokładach pozytywnej energii i zapału do podejmowania nowych, nawet najtrudniejszych wyzwań – podkreśla Orzeł Orłowski, właściciel firmy FazaFactory.

Oferta firmy jest odpowiedzią na ciągle rosnące zainteresowanie tematyką szeroko rozumianego team buildingu w trakcie imprez integracyjnych i firmowych.

Atrakcje od FazaFactory wzbogacą wciąż rozrastający się Sektor EVENT MIX na targach reklamy. Firma zaprasza do odwiedzenia swojego stoiska A19.

– W tym roku na targach zaprezentujemy, jako pierwsza eventowa firma w Polsce, maszyny DTV Shreeder – Dual Tracek Vehicle. To innowacyjna kombinacja czołgu, deskorolki i skutera śnieżnego. Zobaczycie na żywo te niezwykłe urządzenie na naszym stoisku – zachęca Orzeł Orłowski.

FestiwalMarketingu.pl odbędzie się 18-19 września br. w EXPO XXI Warszawa. To największa branżowa impreza tego typu w drugiej połowie roku.

W ramach targów zostanie zorganizowana IV edycja konferencji Event MIX – wydarzenie z udziałem praktyków i ekspertów eventowych odbędzie się pierwszego dnia targów. W tym roku formuła wydarzenia będzie otwarta, tzn. będą w nim mogli wziąć w nim udział wszyscy odwiedzający targi.

Poniżej relacja z edycji 2018: