Elektroniczne i ekologiczne gadżety linii WHEAT z kompozytem na bazie pszenicy

admin_cyber
02 lut 2024

Kolekcja artykułów elektronicznych WHEAT to ten sam świetny projekt, ta sama użyteczność i wydajność, z dodatkowymi poświadczeniami ekologicznymi. Są to nowe wersje najpopularniejszych produktów, ale tworzywo sztuczne zostało w nich zastąpione unikalnym kompozytem na bazie pszenicy.

Warto zwrócić uwagę na to, że jeśli produkt nie nadaje się do określonego celu lub nie jest trwały, nie ma on wiarygodności ekologicznej. Nowa seria WHEAT wykorzystuje dziedzictwo projektowe i technologiczne udanych produktów, i ulepsza je, nie tracąc właściwości użytkowych. Są zatem bardzo trwałe, spełniają swoją funkcję przez długie lata, dodatkowo kreując pozytywny wizerunek firmy reklamującej się za ich pomocą.

Kolekcję 2020 otwiera:

– MR BIO WHEAT – adapter ładujący w formie ośmiornicy (USB, 2 x USB C, mikro USB, Lightning);Elektroniczne gadżety linii WHEAT z kompozytem na bazie pszenicy– OCTOPUS BOOSTER WHEAT – adapter ładujący z power bankiem 1000 mAh (USB, USB C, mikro USB, Lightning);Elektroniczne gadżety linii WHEAT z kompozytem na bazie pszenicy– YOYO SPEAKER WHEAT – mini głośnik o mocy dźwięku 3W; (zdjęcie główne)
– EKO POWER WIRELESS WHEAT – bezprzewodowy power bank z przyssawkami mocującymi (7500 mAh);Elektroniczne gadżety linii WHEAT z kompozytem na bazie pszenicy
– POKKET WIRELESS MOUSE WHEAT – bezprzewodowa mysz optyczna 1200 dpi.

Elektroniczne gadżety linii WHEAT z kompozytem na bazie pszenicy www.friends4friends.pl