Premiery Epson na Festiwalu Marketingu 2023

0
SC-F2200

Na tegorocznym Festiwalu Marketingu Epson zaprezentuje premierowo m.in. SureColor T5700DM oraz urządzenie DTG SC-F2200, jak też szerokie portfolio innych rozwiązań do druku.

W dniach 13-14 września 2023 roku w halach EXPO XXI w Warszawie odbędzie się Festiwal Marketingu – wiodące w Polsce targi produktów i technologii związanych z marketingiem, wśród których istotną rolę pełnią urządzenia do drukowania oznakowań, plakatów czy etykiet. Jak co roku zaprezentują tam paletę innowacyjnych rozwiązań.

Stoisko Epson nr E15 będzie miejscem polskiej premiery SureColor SC-F2200 – rozwojowego modelu serii SC-F2xxx. – Jest to stosunkowo niewielka drukarka pozwalająca szybko i z wiernym odwzorowaniem kolorów nanosić obrazy na koszulki, torby czy inne tekstylia. W porównaniu do poprzednich modeli, SC-F2200 posiada np. udoskonalenia w procesie rastrowania, co przekłada się na płynniejszą reprodukcję zdjęć i szerszą paletę barw. Tryb automatycznej konserwacji zmniejsza liczbę czynności serwisowych, a pochłaniacz kurzu wydłuża życie głowicy drukującej. Atrament UltraChrome DG2 jest podawany w niej z jeszcze większych zasobników (800 ml) – zmniejsza to częstotliwość wymiany tuszów oraz ilość odpadów. Z kolei przezroczysta pokrywa umożliwia łatwe sprawdzanie stanu drukowania, a ekran dotykowy 4,3” ułatwia pracę. Poza tą nowością pokażemy także inne urządzenia do druku na tekstyliach: od największej SureColor F6400 (44”), przez SC-F500 (24”), po niewielką – nabiurkową drukarkę A4 – SC-F100 –  mówi Tomasz Kuciński, Account Manager Supervisor, Commercial & Industrial Printing Poland & CEE North w Epson.

Inna premiera na Festiwalu – SureColor T5700DM – to duża (format A0) dwurolkowa drukarka z wbudowanym szybkim skanerem (do 10 cali /sek.). Oprócz digitalizacji dokumentów (w zamierzeniu przede wszystkim projektów CAD), pozwala to też na wykorzystywanie jej w roli dużej kopiarki.  Jedna z rolek może służyć jako nawijarka, co znacznie ułatwia obsługę bez konieczności angażowania do niej dwóch osób. Dodatkowo wyposażenie jej w czerwony atrament umożliwia drukowanie dużych materiałów POS naprawdę w wysokiej jakości, z żywymi, nasyconymi kolorami.

Inną kategorią urządzeń będą cyfrowe laby – na stoisku zobaczymy w tej kategorii dwa modele. Stosunkowo niewielki SureLab SL-D500 oraz większy, wyposażony w możliwość druku dwustronnego SL-D1000. Poza wysoką jakością ich zalety, to także oszczędność oraz wysoka wydajność.

Przedstawiciele branży retail docenią obecność szerokiego portfolio urządzeń ColorWorks C4000 C6000/6500 i C7500 do wydajnego druku kolorowych etykiet. Umożliwiają one produkcję krótkich serii, a nawet pojedynczych egzemplarzy indywidualnych oznakowań.  Na stoisku pojawią się także urządzenia do ekosolwentowego druku wielkoformatowego, z modelem Epson SC- S80610 na czele. Ta 64-calowa drukarka, dzięki obsłudze szerokiego zakresu nośników, oferuje druk na wielu materiałach zarówno prostych oznakowań, jak i skomplikowanych dekoracji.

– Zaprezentujemy też drukarkę z atramentem żywicznym – SureColor SC-R5010. Używany w niej bezwonny atrament jest idealny do użycia w miejscach wymagających szczególnej troski o zdrowie, takich jak szkoły, szpitale czy hotele. Zapraszamy do odwiedzenia stoiska nr E15 w hali EXPO Warszawa przy ul. Prądzyńskiego 12/14 – reasumuje Tomasz Kuciński.

Więcej informacji na stronie www.festiwalmarketingu.pl


Więcej newsów z branży TUTAJ.Premiery Epson na Festiwalu Marketingu 2023