Etykieta – twarzą produktu. KDS na Festiwalu Marketingu i Druku

0

„Tak jak nie ma biznesu bez wizytówki, tak nie ma produktu bez etykiety”. Każdy przedsiębiorca, który chce wyróżnić swój towar na sklepowej półce, chce pokazać go w sposób oryginalny i unikatowy, powinien stworzyć wyjątkową etykietę.

Przyciągająca wzrok etykieta doskonale dopasowana do charakteru opakowania, nie tylko skutecznie sprzedaje produkt, ale też stanowi doskonałe narzędzie marketingowe wzmacniające znajomość marki na rynku.
„Wszystkim, którzy chcą mieć unikatowy produkt, pomagamy stworzyć wyjątkową etykietę”. Z takim przesłaniem, firma KDS zaprasza wszystkich na swoje stoisko podczas Festiwalu Marketingu i Druku.
KDS to drukarnia, która wykorzystuje swoje wieloletnie doświadczenie, aby tworzyć nowoczesne rozwiązania na miarę współpczesnych opakowań i designerskich produktów. Nie ma dla nich prac trudnych i łatwych, są tylko nowe wyzwania, które wymagają zastosowania nietypowych rozwiązań technologicznych lub użycia odpowiednio dopasowanego podłoża produkcyjnego. Nowoczesny park maszynowy otwiera przed firmą wiele możliwości, które stara się w pełni wykorzystać a nawet osiągnąć więcej aniżeli jest to przewidziane w założeniach technicznych. Zdobytą wiedzą firma KDS dzieli się ze swoimi Klientami, wspierając tym samym ich procesy decyzyjne oraz zaoszczędzając ich cenny czas i pieniądze. Zarówno dla firmy KDS  jak i jej Klientów najważniejszy jest efekt końcowy – widoczna i skutecznie sprzedająca produkt etykieta.
Bogate portfolio przykładowych prac, będzie można zobaczyć na stoisku firmy podczas trwania Festiwalu Marketingu i Druku. Przedstawoione zostaną wypracowane w ostatnim czasie ciekawe rozwiązania techniczne, prace nietypowe oraz materiały, które są w ciągłej sprzedaży. Dzięki sprzyjającej atmosferze oraz lokalizacji stoiska, w ciągu tych dwóch dni KDS będzie mogła przede wszystkim budować partnerskie relacje z odwiedzającymi oraz tworzyć podłoże do dalszej współpracy biznesowej.