Etykiety i opakowania FANO na Festiwalu Marketingu i Druku

0

FANO Sp. z o. o. już blisko 20 lat specjalizuje się w produkcji etykiet samoprzylepnych i opakowań na roli głównie w technologii flexo.

 Ponieważ jakość nie lubi kompromisów, niezaprzeczalnym osiągnięciem firmy jest wdrożenie technologii HD FLEXO, która umożliwia wydruk najwyższej jakości porównywalny z techniką offsetową czy rotograwiurową. Dzięki technologii HD FLEXO można z  łatwością odwzorować każde zdjęcie w bardzo wysokiej jakości, wydrukować nawet bardzo drobne elementy i uzyskać bardzo niskie wartości w przejściach tonalnych, a dzięki wysokiej liniaturze punkty rastrowe są praktycznie nie widoczne gołym okiem.
Unikalna technologia przygotowania form drukowych sprawia, że kolory są bardzo nasycone, zdjęcia wyraziste a przejścia tonalne łagodne i czyste. Ponadto technologia HD FLEXO umożliwia redukcję ilości kolorów w drukowanych pracach a co za tym idzie również redukcję kosztów przygotowalni i ceny jednostkowej etykiety. Z uwagi na bardzo wysoką jakość form drukowych możliwe jest dokładniejsze pasowanie drobnych elementów i tekstów, które do tej pory musiały być drukowane z kolorów specjalnych.
Również odzwierciedlenie kolorów PANTONE jest możliwe przy zastosowaniu symulacji kolorów procesowych CMYK. Zadruk może być wykonany zarówno na podłożach papierowych matowych i błyszczących, foliach PP i PE jak również na różnych laminatach stosowanych najczęściej do produkcji saszetek kosmetykach, gdzie wysoka jakość ma decydujące znaczenie.
Firma FANO oferuje również szereg uszlachetnień jak złocenie, tłoczenie, laminowanie foliami transparentnymi bądź holograficznymi, poddruk od strony kleju i wiele innych rozwiązań. Szeroka gama atestowanych materiałów umożliwia wykonanie etykiet przeznaczonych dla branży spożywczej, mięsnej, mleczarskiej, piekarskiej, kosmetycznej, producentów chemii gospodarczej i środków czystości.
Cały proces produkcji odbywa się zgodnie z wdrożonym i certyfikowanym systemem zarządzania jakością ISO 9001:2008.