EVENT MIX DATING

EVENTMIX dating

Redakcje THINK MICE i OOH MAGAZINE zapraszają na EVENT MIX DATING 2021 – wydarzenie towarzyszące 13. edycji targów FestiwalMarketingu.pl.

Osoby zainteresowane uczestnictwem obowiązuje rejestracja na targi TUTAJ

Podczas bezpośrednich spotkań biznesowych – już 16 września w Expo XXI Warszawa – swoją ofertę zaprezentują agencje, firmy i obiekty specjalizujące się w organizacji eventów – tych w formule tradycyjnej, onlineowej, jak i hybrydowej.

Do tej pory swój udział na EVENT MIX DATING 2021 potwierdzili m.in.:
Łódź Convention Bureau,
Avatarland,
Colors of Design,
Expo XXI Warszawa,
Lubelskie Centrum Konferencyjne,
Event Room, Star Event,
QHotel Wrocław Bielany,
BERM,
NYX Hotel,
Sopot Marriott Resort & Spa,
Drukpoznan.pl,
Wise Display,
UKOO,
Thermaleo,
Convention Bureau Wrocław,
Lubelskie Convention Bureau,
Rezydencja Gubałówka,
Event Up.

EVENT MIX DATING 2021 to impreza skierowana zarówno do pracowników agencji eventowych, reprezentantów obiektów (hotele, centra konferencyjne i targowo-wystawiennicze, eventowe venues), jak i podwykonawców i dostawców usług MICE. Wszyscy oni będą mieli możliwość zaprezentowania swojej oferty klientom końcowym, czyli korporacyjnym, firmowym i stowarzyszeniowym planistom wydarzeń, dyrektorom i pracownikom działów PR, marketingu, HR i zakupów, ale także przedstawicielom innych firm zajmujących się organizacją eventów, konferencji, kongresów i wyjazdów incentive.

W tym roku całość przygotowana zostanie w innowacyjnej formule szybkich, indywidualnych spotkań biznesowych. Każde z nich potrwa kilkanaście minut, co ma umożliwić maksymalnie efektywne wykorzystanie czasu i nawiązanie możliwie największej liczby cennych kontaktów biznesowych.

REGULAMIN DLA UCZESTNIKA