Eventwide Warszawa debiutuje w Strefie EVENT MIX targów reklamy

0
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Wypożyczalnia mebli eventowych, targowych i cateringowych zaprezentuje swoją nową kolekcję na FestiwalMarketingu.pl.

Eventwide Warszawa od wielu lat wspiera  swoich klientów w zakresie aranżacji przestrzeni. Swoje bogate know-how zawdzięcza współpracy międzynarodowej grupy projektantów. Szeroka kolekcja mebli perfekcyjnie łączy wysmakowany design z nowoczesną formą i elegancją a ich najwyższa  jakość spełnia oczekiwania klientów, zarówno pod względem  komfortu, jak i łatwości łączenia wszystkich elementów dla uzyskania niestandardowych aranżacji.

Bazowa kolekcja co roku uzupełniana jest nowymi modelami. Nowatorskie rozwiązania zaskakują i inspirują do tworzenia niecodziennych kompozycji. Wszystkie szczegóły  perfekcyjnie współgrają, nadając spójny i nowoczesny styl każdemu wydarzeniu. Ewentwide Warszawa z pasją i oddaniem uczestniczy w projektowaniu wydarzeń.

Aktualna oferta zawiera zarówno meble eventowe, jak i jedną z najszerszych na rynku kolekcji mebli dedykowanych cateringowi: stoły, bary i koktaile. Szczególną zaletą tej kolekcji jest jest praktyczność i modularność oraz nowoczesny wygląd.

– W tym roku nasz udział w Festiwalu jest szczególny. Wystawiamy się bowiem wraz z partnerami, których działalność i kompetencje w sposób naturalny uzupełniają lub wręcz podbudowują naszą ofertę, czyli Pracownią Kreativa Scenografia oraz ZuGarden – wertykalne ogrody. Chcemy pokazać jak kompleksowo, z udziałem naszych mebli możemy aranżować najróżniejsze przestrzenie. To również doskonała okazja do nawiązania nowych, ciekawych relacji. Nie może więc nas zabraknąć na jednym z największych wydarzeń branży eventowej i marketingowej – podkreśla Magdalena Bugała, Partner Zarządzający Eventwide Warszawa.

Aranżacje meblowe firmy będzie można zobaczyć na stoisku C20 w Strefie EVENT MIX wrześniowych targów.

FestiwalMarketingu.pl odbędzie się 13-14 września br. w EXPO XXI Warszawa. To największe branżowe wydarzenie tego typu w drugiej połowie roku.

W ramach targów zostanie zorganizowana II edycja konferencji Event MIX – wydarzenie z udziałem praktyków i ekspertów eventowych odbędzie się 13 września br.

Film podsumowujący konferencję Event MIX 2016: ZOBACZ TUTAJ.

https://warszawa.eventwide.com/