EXPO MAZURY po raz pierwszy w Strefie EVENT MIX targów reklamy

0

Centrum Targowo-Konferencyjne EXPO MAZURY wzbogaci grono wystawców FestiwalMarketingu.pl

EXPO MAZURY to miejsce stwarzające nieograniczone możliwości dla realizacji kreatywnych pomysłów i wdrożenia niebanalnych rozwiązań na miarę potrzeb nowoczesnej firmy.

Centrum Targowo-Konferencyjne EXPO MAZURY znajduje się bezpośrednio przy trasie S7 łączącej Warszawę i Gdańsk. Posiada ponad 1 500 miejsc parkingowych, a przestronny hall recepcyjny zapewnia elegancką przestrzeń do powitania gości.

– Dowolność aranżacji wnętrz i innowacyjne możliwości techniczne obiektu oraz liczne hale i dodatkowa przestrzeń pozwolą zorganizować pokazy, eventy i gale. Dzięki ogromnym możliwościom możemy zrealizować kongres nawet dla 20 000 uczestników. Dzięki EXPO MAZURY konferencje i eventy staną się skutecznym narzędziem komunikacji z Państwa klientami, pracownikami i partnerami biznesowymi – podkreśla Marcin Stefański, Dyrektor Centrum Kongresowo-Konferencyjnego EXPO MAZURY.

Obiekt oferuje 50 000 mkw. całkowitej powierzchni obiektu, w tym ponad 2 000 mkw. powierzchni konferencyjnej: klimatyzowane sale modułowe z wysokiej jakości sprzętem multimedialnym, a także efektowną przestrzeń bankietową z fontannami i patio. Budynek jest w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

EXPO MAZURY zaprasza do odwiedzenia swojego stoiska A21 w Strefie EVENT MIX.

FestiwalMarketingu.pl odbędzie się 13-14 września br. w EXPO XXI Warszawa. To największe branżowe wydarzenie tego typu w drugiej połowie roku.

W ramach targów zostanie zorganizowana II edycja konferencji Event MIX – wydarzenie z udziałem praktyków i ekspertów eventowych odbędzie się 13 września br.

Film podsumowujący konferencję EVENT MIX 2016: ZOBACZ TUTAJ.