Falk&Ross Group Polska debiutuje na targach FestiwalMarketingu.pl!

admin_cyber
02 lut 2024

Dystrybutor odzieży promocyjnej i roboczej będzie po raz pierwszy wystawcą na wrześniowych targach reklamy.

Firma obecna jest na polskim rynku już od roku 2004. W swojej ofercie posiada ponad 2100 produktów od 50 wiodących marek w branży tekstyliów reklamowych. W portfolio firmy znajduje się pełna oferta odzieży promocyjnej m.in. t-shirty, koszulki polo, bluzy, polary, softshelle, kurtki czy torby. Uzupełnieniem jest szeroki wybór odzieży sportowej, biznesowej oraz roboczej.

– W ostatnim czasie mocno zdywersyfikowaliśmy nasze działania promocyjne i zawsze jesteśmy otwarci na nowe możliwości. Przykładając duże znaczenie do osobistych relacji z naszymi Klientami uznaliśmy, że Festiwal może być kolejną, dobrą okazją do wzmocnienia relacji z naszymi obecnymi oraz potencjalnymi Klientami. Targi będą również doskonałą okazją do szerszej prezentacji produktów na sezon jesienno-zimowy – podsumowuje Anna Śliwińska, Sales & Marketing Manager w Falk&Ross.

Firma Falk&Ross Group Polska zaprasza do odwiedzenia swojego stoiska F2 podczas FestiwaluMarketingu.pl.

Impreza odbędzie się 7-8 września 2016 r. w EXPO XXI Warszawa. To największe branżowe wydarzenie tego typu w drugiej połowie roku. Tegoroczna odsłona targów zajmie aż dwie hale warszawskiego centrum wystawienniczego. Dwukrotne zwiększenie powierzchni targów jest naturalną konsekwencją rozwoju imprezy, która w tym roku zanotowała dynamiczny wzrost.

www.falk-ross.eu