Fastcom Systemy Laserowe na Festiwalu Druku

0

Fastcom Systemy Laserowe, dostawca zaawansowanych i nowoczesnych urządzeń umożliwiających wszechstronny rozwój w branży reklamowej, przemysłowej etc., potwierdził swój udziałe we wrześniowych targach Festiwal Marketingu, Druku & Opakowań.

Jako autoryzowany partner i wyłączny dystrybutor urządzeń DATALOGIC w Polsce Fastcom Systemy Laserowe oferuje nowoczesne znakowarki laserowe tej firmy.
– DATALOGIC to światowy lider w produkcji tego typu urządzeń. Ich systemy laserowe zbudowane są w oparciu o źródła: FIBER, DPSS, GREEN, UV i CO2. Doskonała jakość znakowania i niezwykle rozbudowane oprogramowanie wyróżnia te produkty na polskim rynku i daje możliwości kreatywnego rozwoju – mówi Arkadiusz Guzicki z Fastcom Systemy Laserowe.

W ofercie firmy znajdują się także wysokiej klasy plotery laserowe CO2 LTT Corp. Firma Fastcom jest wyłącznym dystrybutorem tej marki w Polsce.

– To co wyróżnia te lasery spośród innych, dostępnych na rynku, to możliwość dostosowania urządzenia do indywidualnych potrzeb, doskonała precyzja, trwałość i bezawaryjność. Jesteśmy także autoryzowanym dystrybutorem systemów filtrujących BOFA Ltd., kompatybilnych ze wszystkimi sprzedawanymi przez nas urządzeniami – dodaje Arkadiusz Guzicki.

Dodatkowo oferują sprzedaż i regenerację tub laserowych Synrad i Coherent, doradztwo i serwis urządzeń laserowych SEI, Roland, GCC i in., a także szkolenia z obsługi wszystkich oferowanych przez nas maszyn i ich oprogramowania.

Na Festiwalu Marketingu, Druku & Opakowań firma zaprezentuje znakowarki laserowe DATALOGIC, modele: ULYXE (DPSS), AREX (fiber), EOX (CO2), a także ploter laserowy CO2 LTT Corp.

www.systemy-laserowe.pl