Fest Fajnie w Strefie EVENT MIX

admin_cyber
02 lut 2024

Fest Fajnie to nowa marka na mapie Województwa Śląskiego, której celem jest pokazanie regionu w niebanalny sposób. Ma jeden cel – dawać pozytywne emocje poprzez eksplorację województwa, ma być fajnie, a najlepiej Fest Fajnie. Zespół tworzą „lokalsi”, którzy wiedzą co czyha za rogiem, co jest atrakcyjne i dla kogo. Posiadają kontakty, które dla każdego organizatora spoza regionu są bezcenne do wykorzystania.

Marka powstała z jednej strony z poczucia odpowiedzialności za promocję swojego regionu, z drugiej w odpowiedzi na stale zwiększającą się atrakcyjność Województwa Śląskiego jako destynacji organizacji wydarzeń. Oferta jest alternatywą dla stałych kierunków (Kraków, góry i Mazury, no i może Morze). Teraz czas na Śląsk, na Fest Fajny kierunek!

Oferta składa się z konsultowanych i dobieranych elementów, równocześnie jest możliwość wyboru gotowego produktu. Projekt to również niezależna gra terenowa dla każdego tzw. Ekspedycja Silesia, która zyskała już swoich fanów.

Najważniejsze dla marki jest, by uczestnicy byli częścią oraz bohaterami organizowanych wydarzeń. Poczuli klimat oraz doświadczyli regionu na własnej skórze.

– Jesteśmy partnerem lokalnym konferencji Galaktyka Eventu. Podczas targów, chcemy pokazać się szerszej publiczności i jednocześnie naszym przyszłym partnerom. Zapraszamy, by powiedzieć nam czego szukają i oczekują od współpracy z nami – wyjaśnia Agnieszka Ścierska, asystent projektu.

Marka Fest Fajnie po raz pierwszy zaprezentuje się na wrześniowych targach. Więcej szczegółów na stoisku I18 w Strefie EVENT MIX.

FestiwalMarketingu.pl odbędzie się 18-19 września br. w EXPO XXI Warszawa. To największe branżowe wydarzenie tego typu w drugiej połowie roku.

Bezpłatna rejestracja na targi: TUTAJ.