Festiwal marketingowych inspiracji już we wrześniu!

admin_cyber
02 lut 2024

Kolejna edycja targów FestiwalMarketingu.pl odbędzie się 9-10 września 2020 r. w Expo XXI Warszawa. Już po raz 12. wystawcy z szeroko pojętego rynku reklamy, jak co roku zaprezentują spektrum gadżetowych nowości i propozycja dla branży reklamowej.

FestiwalMarketingu.pl to największe targi branży reklamy w drugiej połowie roku. Atutem wydarzenia jest starannie wyselekcjonowana grupa zwiedzających z pominięciem osób niezwiązanych z marketingiem, zamawianiem usług marketingowych, reklamowych i eventowych. Organizator kładzie nacisk na jakość kontaktów, a nie ich ilość. OOH magazine zastrzega sobie prawo do odmowy wstępu na teren targów osobom niezwiązanym z branżą reklamową. Targom towarzyszą wydarzenia specjalne: konkursy, szkolenia oraz konferencje.

Wystawcami są: importerzy i producenci artykułów promocyjnych, drukarnie, producenci POS oraz firmy eventowe, dla których już po raz czwarty przygotowana została specjalna Strefa EVENT MIX.

Event dedykowany jest przedstawicielom agencji reklamowych, drukarń oraz pracownikom działów marketingu. Targom towarzyszą wydarzenia specjalne: konkursy, szkolenia oraz konferencje.

Główne wydarzenia towarzyszące to konferencja Marketing Mix oraz EVENT MIX. Co roku grono prelegentów zasilają takie sławy jak Agata Młynarska, Dorota Wellman, Jurek Owsiak, Krzysztof Materna czy Paweł Tkaczyk.

Przypominamy ubiegłoroczne targi w filmowej pigułce:

FestiwalMarketingu.pl 2020 odbędzie się w 9-10 września 2020 w Warszawie, w EXPO XXI Warszawa, ul. Ignacego Prądzyńskiego 12.

www.festiwalmarketingu.pl