FestiwalMarketingu.pl coraz większy. Wystawcy czekają na #reSTART branży

0

BOMBACIO, E-sklepzprezentami.pl oraz Jett Studio to kolejni wystawcy wrześniowych targów, którzy potwierdzili swój udział w FestiwalMarketingu.pl. W tym momencie lista wystawców liczy już ponad 180 firm. Pomimo powiększenia powierzchni targowej, zostały już ostanie wolne powierzchnie. 

Wszyscy wystawcy jednogłośnie podkreślą, że to najwyższa pora na reSTART branży. – Osoby, które cenią wysoką jakość i lubią ekologiczne tkaniny, serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska BOMBACIO podczas Festiwalu Marketingu 2021. To wyjątkowa okazja, by nie tylko poznać twórców marki, ale także szeroką gamę produktów z bawełny. Będzie możliwość zobaczenia i dotknięcia produktów spoza regularnej oferty BOMBACIO. Torby z ekologicznej bawełny i inne hity 2021 oraz nowości na 2022. Cieszymy się, że po długim okresie pracy zdalnej będziemy mieli możliwość spotkania się twarzą w twarz i poznania na żywo. Z niecierpliwością czekamy na spotkanie z Wami! – już teraz zaprasza na stoisko Sherzod Kadirov, Prezes Zarządu BOMBACIO.

Wrześniowe targi to co roku doskonała propozycja dla szukających świątecznych inspiracji. Wśród wystawców pojawia się też spora rzesza debiutujących na evencie. – Upominkowe kosze świąteczne to od lat jeden z najpopularniejszych firmowych pomysłów na prezent dla pracowników, klientów i kontrahentów. Wykonujemy upominki biznesowe, których różnorodność pod względem form i cen pozwala zaspokoić oczekiwania szerokiego grona klientów. Występując po raz pierwszy na Festiwalu będziemy mieli przyjemność zaprezentować nasze propozycje licznej grupie odbiorców. Liczymy na ciepłe przyjęcie kolekcji Boże Narodzenie 2021. Gości z pewnością zainteresuje to, na jak wiele sposobów można zapakować produkty uzyskując różne efekty,  ale o tym powiemy już na Festiwalu – mówi Katarzyna Sak, właścicielka E-sklepzprezentami.pl.

Po raz kolejny już na targach zaprezentuje się firma Jett Studio. – FestiwalMarketingu.pl zostaje ostatnią szansą na spotkanie z klientami offline. Liczymy, że tak jak w zeszłym roku uda się zorganizować targi, dzięki którym będziemy mogli zobaczyć się z liczną rzeszą klientów, przyjaciół, z całej Polski, jak i Europy. Prezentacja oferty face to face i wymiana uwag, to bardzo pomocne narzędzie pracy dla obu stron, zarówno sprzedającej, jak i kupującej. Pozdrawiamy wszystkich serdecznie i do zobaczenia już wkrótce – podkreśla Tomasz Litwiniak, Managing Director w Jett Studio.

Pełna lista wystawców targów dostępna jest TUTAJ

Trwa rejestracja – zarejestruj się TERAZ.