Festiwalowy wrzesień !

admin_cyber
02 lut 2024

5 edycja Targów Reklamy i Poligrafii odbędzie się w Warszawie w zmienionej formule. Festiwal Marketingu został połączony z Festiwalem Druku.

 

Zmiana nazwy na Festiwal Marketingu oraz połączenie z Festiwalem Druku – projektem organizowanym przez OOH magazine dla dostawców mediów i maszyn, związana jest z dynamicznym rozwojem imprezy, która stała się najważniejszym wydarzeniem branży reklamowej w II połowie roku.

 

Targi, które odbędą się w dniach 9-10 września w warszawskiej halii EXPO XXI, skierowane są do szerokiego grona przedstawicieli rynku reklamowego: pracowników agencji reklamowych, drukarń oraz działów marketingu klientów końcowych. Wzorem poprzednich lat obowiązywać będzie pre-rejestracja wyłączająca przypadkowych zwiedzających. Wystawcami targów będą firmy z rynku artykułów promocyjnych, szeroko pojętej produkcji reklamowej oraz dostawcy mediów i maszyn.

 

W ramach targów zostanie zorganizowany konkurs na Innowację Roku oraz Super Gift w przedziałach cenowych dostępnych na wyszukiwarce giftsonline.pl

 

Po raz kolejny zostaną wręczone Diamentów Reklamy. Statuetki honorują Osobistości, które najbardziej wspierają polskich przedsiębiorców. Pierwszą Statuetkę Diamentów Reklamy otrzymała Henryka Bochniarz, Prezydent PKPP Lewiatan. Głosowanie na osobistość najbardziej zaangażowaną w problemy małych i średnich odbywało się on-line na stronie targów.

 

Kampania reklamowa wydarzenia obejmować będzie OOH magazine, portal giftsonline,  liczne newslettery oraz na nośniki w centrach biznesu oferowane przez firmę Clear Channel Poland.

 

Wystawcy: Dostawcy Mediów i Maszyn / Dostawcy Artykułów Promocyjnych / Digital Signage / Drukarnie  POS / Opakowania / OOH.

Zwiedzający: działy marketingu klientów końcowych / agencje reklamowe / drukarnie, producenci reklam.

Konkursy: Innowacje Roku – Złoty Medal Targów / Super Gift / POS STARS / Diamenty Reklamy.