Fiesta Catering partnerem strategicznym konferencji EVENT MIX i MARKETING MIX

0

Fiesta Catering to przede wszystkim zgrany zespół ludzi, którzy każdego dnia z pasją i dużym zaangażowaniem, starają się odpowiadać na potrzeby osób szukających partnera na realizację usługi cateringowej.

Na przestrzeni wielu lat działalności, firma prężnie rozwinęła zakres swoich możliwości stawiając na indywidualność każdej realizacji oraz oferując obsługę wydarzeń dla coraz większej ilości osób.

W tym roku jednym z partnerów strategicznych konferencji EVENT MIX i MARKETING MIX została ponownie firma Fiesta Catering, która będzie odpowiedzialna za usługi gastronomiczne.

– Przede wszystkim stawiamy na jakość, dlatego w tym roku ponownie postawiliśmy na współpracę z jedną z najlepszych firm cateringowych w Polsce. Zależy nam na tym, aby podniebienia naszych gości były zadowolone – mówi Andrzej Kuczera, event manager OOH event!

– FestiwalMarketingu.pl to jedne z bardziej prestiżowych targów branży eventowej i reklamy – nie mogło nas tam zabraknąć! – mówi Hubert Wisiński, dyrektor zarządzający Fiesta Catering.

Konferencje odbędą się 13-14 września 2017 r. w EXPO XXI WARSZAWA, w ramach targów FestiwalMarketingu.pl