Firma CAPIRA wystawcą Festiwalu Marketingu

admin_cyber
02 lut 2024

Firma CAPIRA jest producentem i dystrybutorem papierowych gadżetów reklamowych oraz artykułów kosmetycznych linii Personal Care.

Firma specjalizuje się w produkcji poligrafii reklamowej. Na jej ofertę składają się notesy firmowe, bloczki, kostki, notesy samoprzylepne oraz wysokiej jakości oprawa twarda. Wyróżniającymi produktami są pudełka w indywidualnych kształtach INDIbox, notesy z miejscem na długopis book4pen oraz podkładki na biurko z miejscem na długopis i spersonalizowanym uchwytem na kartki pad4pen.

 

W celu zapewnienia kompleksowej obsługi CAPIRA oferuje szeroką paletę kosmetyków reklamowych. Chusteczki odświeżające, balsamy, żele i mydła w indywidualnych kształtach, to tylko niektóre z proponowanych pomysłów. Wśród nich znajdują się również nietypowe, niejednokrotnie nagradzane produkty, jak chusteczka push&go, uznana za najlepszy gadżet w kategorii do 5 zł w konkursie Super Gift!

 

Uzupełnieniem firmowej oferty są artykuły piśmiennicze. CAPIRA jest wyłącznym dystrybutorem długopisów reklamowych marki UMA. W szerokiej gamie wysokiej jakości długopisów znajdują się zarówno tradycyjne wzory, jak i nowoczesne formy, które doskonale wpisują się w najnowsze trendy.

 

Jak informuje producent, stale poszukują nowych, kreatywnych rozwiązań i udoskonalają jakość swoich produktów. Wychodząc naprzeciw klientom dokładają wszelkich starań, aby dostarczane przez nich artykuły nie tylko spełniały oczekiwania, ale i wyprzedzały potrzeby. Podczas tegorocznego Festiwalu Marketingu zaprezentują kolejne nowości.

 

www.capira.pl