Firma I-DROPS wystawcą Festiwalu Marketingu, Druku & Opakowań

0

Do grupy wystawców Festiwalu Marketingu, Druku & Opakowań dołączył producent galanterii papierniczej, firma I-DROPS sp. z o.o.

I-DROPS sp. z o.o. właściciel marki Drops znanej na rynku od ponad 20 lat, producent wysokiej jakości galanterii papierniczej takiej jak; kalendarze książkowe, organizery, notesy, skorowidze adresowe w okładkach z materiałów skóropodobnych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta przy tworzeniu kolekcji firma kieruje się zawsze najnowszymi światowymi trendami jak również tradycyjną elegancją. Wysoka jakość, funkcjonalność i estetyka od zawsze towarzyszą proponowanym produktom, zarówno w codziennej pracy zawodowej jak i czasie wolnym.
Większość okładek nadaje się do oznakowania poprzez tłoczenie lub grawerowanie laserem. Oferta podzielona jest na trzy grupy, przeznaczone w zależności od indywidualnych upodobań: Premium, Standard i Młodzieżową. Można wykonać nawet krótkie serie produktów.
Firma I-DROPS jest także producentem i importerem akcesoriów GSM. W branży GSM zdobyła grono wiernych i zadowolonych klientów którzy docenili jakość ich produktów. Jak informuje producent, właśnie do jakości swoich produktów i wysokich standardów działania przykłada największą uwagę. Współpraca z doświadczonymi i sprawdzonymi dostawcami pozwala na oferowanie klientom najwyższej jakości akcesoriów.
Obserwując bardzo dynamiczne zmiany na rynku i rozwój technologii, firma stale poszerza swój asortyment, aby akcesoria dostępne w jej ofercie były odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku, a przede wszystkim Klientów indywidualnych. Oferują swoim klientom profesjonalną obsługę i coraz większy wybór produktów najwyższej jakości.

 

www.drops.com.pl