Firma Imagink wystawcą Festiwalu

admin_cyber
02 lut 2024

Tegoroczną edycję Festiwalu Marketingu, Druku & Opakowań, jako wystawcy, ponownie odwiedzą przedstawiciele firmy Imagink. – W zeszłym roku nasze produkty cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. W tym roku ponownie zaskoczymy Państwa zupełną nowością, ponieważ na festiwalu będzie miała miejsce światowa premiera urządzenia Fastrack – mówi Filip Mośko z Imagink.

Cyfrowe maszyny do druku etykiet, zdobywają rynek nie tylko dzięki temu, że są tanie w zakupie i eksploatacji, ale również dzięki szybkości oraz wysokiej jakości. – Ogromnym ograniczeniem do dzisiaj było wycinanie etykiet. Na rynku istnieją systemy, które są drogie i niewydajne. Fastrack zmienił to raz na zawsze – pracuje w linii ze wszystkimi drukarkami rolowymi z prędkością do 50m/min – mówi Filip Mośko.

Każdy, kto chce zobaczyć jak działa to urządzenie powinien odwiedzić stoisko A11, gdzie zwiedzający będą mogli zobaczyć w akcji Fastrack oraz Colordyne CDt 1600 C pracujące w linii. – W tym roku zaprezentujemy również drukarkę kopert, niezwykle wydajną i tanią w zakupie. Koszty druku poznacie Państwo na festiwalu na kopertach, które wydrukujemy podczas targów – wyjaśnia Filip Mośko.

Dzięki podpisaniu kontraktu z włoską fabryką Meccanica Maggiore, firma Imagink będzie mogła zaprezentować wspomnianego już Fastraca oraz sztance rotacyjne od kompaktowych po przemysłowe z trzema stacjami sztancowania. Meccanica Maggiore produkuje również kompaktowe maszyny flexo, drukujące w jakości HD, charakteryzujące się minimalnym odpadem oraz perfekcyjnym pasowaniem. To maszyny tanie w zakupie i oferujące ogromne możliwości. Gościem na stoisku IMAGINK będzie właściciel fabryki Ricardo Albano.

Firma Imagink zaoferuje specjalne ceny dla firm, które zdecydują się na zakup podczas targów.

www.imagink.pl