Firma Plotserwis dołącza do grona wystawców Festiwalu

0

Firma Plotserwis istnieje na polskim rynku od 14 lat. Od początku działalności firma zajmowała się dystrybucją maszyn wielkoformatowych oraz ich profesjonalnym serwisem. Firma rokrocznie poszerza swoją ofertę o najlepsze na rynku rozwiązania do druku wielkoformatowego wiodących marek.

 

– Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem takich producentów jak FY UNION, DOCAN, GALAXY. W ofercie firmy Plotserwis znajdą Państwo plotery drukujące: UV, solwentowe, eco, tekstylne; plotery tnące; frezujące i termiczne oraz pełną ofertę urządzeń do zabezpieczenia i wykończenia wydruków: laminatory, trymery, zgrzewarki, oczkarki itp. – mówi Ryszard Zdrodowski z Plotserwis.

 

Kolejną, bardzo ważną częścią działalności firmy jest profesjonalny serwis urządzeń wielkoformatowych. – Jesteśmy autoryzowanym serwisem tak znanych marek jak FY Union, DGI, Encad, Kodak, Seiko, zajmujemy się również serwisem wielu innych urządzeń wielkoformatowych w tym Mutoh, Roland, HP, Summa itp. – dodaje Ryszard Zdrodowski.

 

W ofercie firmy Plotserwis znajduje się szeroka gama materiałów do druku, od banerów, folii i papierów przez materiały dekoracyjnie i media do profesjonalnych zastosowań oraz wszelkiego rodzaju atramenty. Wszystkim Klientom zapewniają wszechstronną obsługę, poprzez odpowiednio dobrane do ich potrzeb urządzenie, pełną ofertę materiałów eksploatacyjnych oraz profesjonalny serwis.

 

www.plotserwis.pl