Firma Rosnowski Gift wystawcą Festiwalu Marketingu

admin_cyber
02 lut 2024

Firma od ponad 15 lat działa na rynku polskim i europejskim i jest producentem ciekawych gadżetów reklamowych i artykułów promocyjnych.  – Tworzymy własne kolekcje, nowe brandy i wykonujemy artykuły według koncepcji Klienta – mówi Marta Siemieńczuk, Specjalista d/s marketingu w firmie Rosnowski Gift. – Stworzyliśmy marki własne, t.j. WINpad, czy Energy Balancer, dodatkowo jesteśmy wyłącznym dystrybutorem w Polsce produktów VIPband i SWIZZ Collection – dodaje.

 

Po półrocznej pracy projektowej, testów i prób, ofertę firmy w 2013 uzupełniły lampy reklamowe PROMO LAMPS. – Jako jedyni w Europie produkujemy lampy z dowolnym logo klienta. Nasz ostatni opatentowany produkt Mini PromoLamp cieszył się dużym zainteresowaniem podczas targów w Warszawie. Ostatnią naszą nowością jest katalog Promotional Gifts – mówi Marta Siemieńczuk. –Nasze produkty wielokrotnie zdobywały ważne nagrody oraz wyróżnienia w konkursach organizowanych przez targi i prasę branżową. Wysoka jakość oraz indywidualne podejście do każdego zamówienia sprawiają, że cieszymy się dużym zaufaniem naszych klientów – dodaje.

 

Firma wspiera również akcje charytatywne i dobroczynne, czego dowodem jest wieloletnia współpraca z WOŚP, szkołami i przedszkolami.

 

Na targach Festiwal Marketingu, Druku i Opakowań firma Rosnowski Gift zaprezentuje  bogatą gamę całego asortymentu – znaczki, pinsy, breloki, magnesy przestrzenne, opaski silikonowe, odblaskowe, zawieszki odblaskowe, frotki oraz bardziej ekskluzywne i wyszukane upominki reklamowe, jak pendrive, etui na tablet, akcesoria do smartfonów i tabletów, ocieplacze, opaski przeciw komarom, czy wskaźniki promieniowania UV.

 

www.rosnowski-gift.pl