Firmy GIFT STAR i Pro-USB na Festiwalu Marketingu

0

GIFT STAR – producent smyczy reklamowych i Pro-USB – importer akcesoriów wykonanych w technologii flash typu PENDRIVE potwierdzili swój udział w kolejnej edycji targów.

– Firma Gift Star jest pionierem w produkcji smyczy reklamowych na rynku w Polsce. Obecnie jest liderem w kraju, jak i w Europie – mówi Piotr Zieliński z Gift Star. – Doceniła to także UEFA powierzając nam obsługę identyfikacji podczas turnieju EURO 2012 rozgrywanego w Polsce i na Ukrainie – dodaje.

Do produktów marketingowych, które firma wykonuje na zamówienie Klienta należą między innymi: smycze reklamowe, identyfikatory oraz opaski silikonowe. – Przy wykonywaniu każdego zlecenia wykorzystujemy najnowsze osiągnięcia technologiczne, co powoduje, że efekty naszej pracy cieszą się uznaniem Zleceniodawców – mówi Piotr Zieliński.

Jak podaje producent, cała tajemnica produkcji smyczy reklamowych tkwi w technice sublimacji na taśmie poliestrowej. Sublimacja pozwala na bardzo precyzyjne odtworzenie wzorów smyczy i najlepiej jej zastosowanie jest widoczne przy używaniu wielu odcieni barw. Atutem firmy jest fakt, iż posiada własną pracownię projektową oraz własne maszyny do wykonywania nadruków, co znacznie skraca czas oczekiwania na gotowy produkt. Firma posiada w ofercie ponad 60 modeli smyczy reklamowych.

Firma Pro-USB w branży elektronicznej oraz IT ma kilkuletnie doświadczenie i jest w dobrym kontakcie z wieloma producentami aktywnymi na rynku dalekowschodnim. Współpracuje także z podmiotami zajmującymi się spedycją dzięki czemu mogą zaproponować klientom zróżnicowany asortyment. – To pozwala także oferować najlepszą jakość przy odpowiedniej cenie. Działamy terminowo, a nasz profesjonalizm potwierdzają certyfikaty takie jak ISO9001:2000 – wymienia Piotr Zieliński.

Artykuły importowane posiadają certyfikaty CE, RoHS. W ofercie m. in. przenośne pamięci flash USB (PENDRIVE) – kości HYNIX, Samsung, Intel -SLC, A-grade, USB 2.0. i inne akcesoria USB.

www.giftstar.pl

www.pro-usb.pl