Forcard prezentuje nowe drukarki do kart plastikowych Evolis

0

Udział we wrześniowej edycji Festiwalu Druku potwierdziła firma Forcard , która zaprezentuje kolorowe drukarki do kart plastikowych francuskiej firmy Evolis.

 

Urządzenia o wyjątkowej jakości druku będzie można obejrzeć w trakcie pracy jako element Systemu Identyfikacji Wizualnej. Na stoisku firmy Forcard osoby zainteresowane będą mogły poznać najnowsze modele drukarek termosublimacyjnych Evolis z linii Primacy i Zenius oraz wydrukować próbne karty z własnym zdjęciem.

 

Oferta drukarek do kart plastikowych skierowana jest szczególnie dla firm z branży reklamowej i poligraficznej, dla punktów z usługami np. XERO ale także dla firm oferujących teletechniczne systemy kontroli dostępu i  administratorów tych systemów.

 

W drukarkach zastosowano inteligentne materiały eksploatacyjne wyposażone w układ zbliżeniowy , dzięki temu po włożeniu kasety z taśmą barwiącą urządzenie automatycznie rozpoznaje zainstalowane materiały eksploatacyjne i  optymalizuje swoje parametry zapewniając najlepszą jakość wydruku.  Użytkownik ma także dostęp do informacji o aktualnym poziomie wykorzystania taśmy barwiącej.

 

Wysoka jakość wydruku w rozdzielczości 300 dpi pozwala na uzyskanie wyraźnych wydruków z wiernie odwzorowaną kolorystyką projektu, dzięki temu drukarki mogą być wykorzystane zarówno do druku identyfikatorów i legitymacji jak też kart stałego klienta czy kart podarunkowych. Drukarki są bardzo proste w obsłudze o czym będzie można się przekonać odwiedzając stoisko firmy Forcard.

 

www.forcard.pl