Funny Case ponownie na FestiwalMarketingu.pl

admin_cyber
02 lut 2024

Funny Case to producent akcesoriów GSM, który posiada bardzo bogaty asortyment dedykowanych pokrowców i futerałów. Regularnie w ofercie firmy pojawiają się także szkła hartowane oraz akcesoria GSM tj. kable USB, Power Banki czy uchwyty samochodowe. Podczas tegorocznej edycji FestiwaluMarketigu.pl już po raz kolejny pokażą swoją ofertę.

W sklepie internetowym Funny Case można znaleźć etui dostępne na ponad 700 modeli telefonów komórkowych dostępne w 40 grupach towarowych. – Dodatkowo cały czas poszerzamy nasz asortyment o nowości. Dzięki temu śmiało mogę powiedzieć, że na tą chwilę jako jedyni w Polsce posiadamy tak rozbudowaną i zróżnicowaną ofertę. Nasi klienci znajdą u nas obudowy dostępne nie tylko na najpopularniejsze modele telefonów znanych marek. Mamy także pokrowce na nieco starsze telefony, które nie są w czołówce na rynku. Jeśli chodzi o grupy towarowe, to jak najbardziej mamy bardzo duży wybór. Posiadamy zarówno bardzo popularne, silikonowe obudowy w formie nakładek, ale także mnóstwo innych rodzajów np. etui książkowe, pancerne, gumowe, a nawet szklane – mówi Kamila Zaczek–Klimek, General Manager w Funny Case.

– W związku z bardzo dynamicznym rozwojem naszej marki Funny Case chcemy zaprezentować nasz asortyment szerszemu gronu odbiorców. Mamy ofertę nie tylko dla klientów detalicznych, ale także hurtowych, dlatego udział w targach, jest dla nas okazją do pozyskania nowych kontaktów – dodaje Kamila Zaczek–Klimek.

Firma na Festiwalu będzie już kolejny raz. I jak co roku, podczas targów pokażą coś specjalnego. – Tym razem będzie to gumowe etui BLACK CASE GLASS z nadrukiem, który zabezpieczony jest szklaną powłoką. Takie zastosowanie sprawia, że nadruk nie ściera się i nie blaknie, a dodatkowo zyskuje naturalny efekt odbicia. Stosunkowo nie dawno wprowadziliśmy ten produkt do naszego asortymentu. Na chwilę obecną jest on dostępny tylko na wybrane modele telefonów, natomiast jego popularność cały czas nas zaskakuje. Tak samo jak w przypadku pozostałych grup towarowych dajemy możliwość personalizacji ETUI BLACK CASE GLASS. Jest to opcja dostępna tak naprawdę dla każdego. Nasz autorski kreator jest bardzo prosty w użyciu, więc nawet osoba która nie ma wprawy poradzi sobie z tym – reasumuje Kamila Zaczek–Klimek.

Trwa bezpłatna rejestracja na targi: https://festiwalmarketingu.pl/formularz/

www.funnycase.pl

Kamila Zaczek–Klimek