Galaktyka Eventu w Strefie EVENT MIX

admin_cyber
02 lut 2024

W związku z planowaną na marzec 2020 roku organizacją wydarzenia konferencyjnego – Galaktyka Eventu rozpoczęła się kampania informacyjna promująca to wydarzenie.

Konferencja adresowana jest do praktyków branży evenetowej, MICE i specjalistów event marketingu. Trudno szukać podobnego na rynku, gdyż jej główną cechą ma być sięgnięcie do dziedzin nauki i praktyki biznesowej, które można wykorzystać w pracy Event Managera. Dziedzin na pierwszy rzut oka mogących znajdować się w dalekiej odległości od specyfiki tej pracy.

Galaktyka Eventu na ten moment to lista 10 tematów, które do końca października – listopada 2019 r. będzie „obrastać” w nazwiska mówców i specjalistów w swoich dziedzinach. Ich wykaz można poznać na stronie wydarzenia: Galaktyka Eventu.

Podstawową wartością konferencji ma być idea dowodowa (tzw. evidence based), tzn. nie podajemy w wystąpieniach teorii, których nie udałoby się dowieść lub otwarcie o tym mówimy, że jest jedynie opinią. Dzięki temu uczestnicy konferencji zyskają wiedzę ekspercką, którą będą mogli wykorzystać w promowaniu swoich rozwiązań jako skutecznych w określonych celach.

Konferencja będzie promowana na targach reklamy w Strefie EVENT MIX.

–  Powodem do pojawienia się w Strefie EVENT MIX jest rozpoczęcie dialogu i zebranie opinii o realnych potrzebach adresatów wydarzenia. Co jest dla nich ważne, jakie mają luki kompetencyjne, które mogliby zapełnić treścią właśnie takiej konferencji? Czekamy na stoisku i zapraszamy do wypełniania krótkiej ankiety z naszymi promotorami –  zachęca Barbara Świderska, pomysłodawca konferencji Galaktyka Eventu.

Więcej szczegółów na stoisku nr I18 w Strefie EVENT MIX.

FestiwalMarketingu.pl odbędzie się 18-19 września br. w EXPO XXI Warszawa. To największe branżowe wydarzenie tego typu w drugiej połowie roku.

Bezpłatna rejestracja na targi: TUTAJ.

Poniżej relacja ze Strefy EVENT MIX 2018: