Gdańsk, Poznań i Katowice ponownie na trasie PROMO SHOW 2016

admin_cyber
02 lut 2024

Trzy miasta ponownie znajdą się na trasie PROMO SHOW – regionalnych spotkań dla branży artykułów promocyjnych. Czołowi dostawcy odwiedzą Gdańsk, Poznań i Katowice prezentując nowości na sezon świąteczny. Wydarzenie jest kontynuacją warszawskich targów – FestiwalMarketingu.pl

PROMO SHOW to największe road show w Polsce. Z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem. W gronie nowych wystawców pojawiły się m.in. firmy: ASS-3 / Pier Luigi, Avalon Sportswear, Mydelka.pl,  PAR Bakuła, SDX Towels i Żejmo&Siatecki.

Swój udział potwierdzili także dotychczasowi wystawcy m.in. firmy: 12 M, Anda Present, Axpol Trading, Bodman, Consilio, Czerwona Papryczka Design, Expen, Friends (Koziol / Senator), Giovani, Gravotech, Gremo, Goya, Happy Gifts, ICL Wielkopolanin, Inspirion Polska, Ivory, JAGUAR Tomasz Chwiłowicz, L-Shop Team Polska, Mid Ocean Brands Polska, Mount Blanc, Paul Stricker, PIAP, Polski Druk Publishing, Ritter Pen, Sheaffer, Stefania, Texet Poland, USB System.

– Bezpośrednie spotkania z pracownikami agencji reklamowych są najlepszą okazją do podtrzymania kontaktów, budowania relacji, ale i pozyskanie nowych klientów. Kameralna atmosfera i możliwość spotkań w poszczególnych miastach jest doceniana przez przedstawicieli agencji. To także doskonała okazja do zapoznania się na żywo z najnowszą ofertą dostawców – mówi Monika Opałka, dyrektor sprzedaży OOH magazine.

PROMO SHOW odbędzie się 13 września w Gdańsku, 14 września w Poznaniu i 15 września w Katowicach. W poszczególnych lokalizacjach zostały ostatnie wolne stoiska.

Organizatorem wydarzenia jest OOH magazine. Partnerem strategicznym jest giftsonline.pl – największa wyszukiwarka gadżetów online. Polska Izba Artykułów Promocyjnych jest Patronem Medialnym wydarzenia.

www.promoshow.pl