Grafiks z produktami reklamowymi z efektem 3D na targach reklamy

admin_cyber
02 lut 2024

Premierowo na targach reklamy przedstawi swoją ofertę jeden z największych w Polsce producentów naklejek i innych artykułów promocyjnych zalewanych żywicą poliuretanową.

Grafiks to firma z tradycjami, której początki sięgają roku 1990. Obecnie oferuje usługi obejmujące druk offsetowy, sitodruk, reklamę wizualną. Firma stawia na kompleksowość usług: od opracowania projektu, poprzez druk i wycięcie, do pokrycia ich warstwą zabezpieczającą, którą właśnie stanowi żywica epoxy. Załoga to doświadczeni fachowcy, którzy sprostają każdemu pomysłowi klientów. Dzięki ich pracy, Grafiks zdobył znaczącą pozycję na, jakże wymagającym, rynku usług poligraficznych.

Decyzja o udziale we wrześniowych targach jest podyktowana potrzebą do szerszego grona odbiorców.

– Targi branżowe to idealne miejsce do budowania relacji zarówno z nowymi jak i stałymi klientami. Dodatkowo udział w tego typu eventach daje możliwość wyjścia bezpośrednio do odbiorcy produktu i poprawia wizerunek firmy. W tym roku zaprezentujemy także nasze nowe produkty, o które poszerzyliśmy naszą stałą ofertę – Aleksandra Kowalczyk, przedstawicielka Grafiks.

 

Grafiks zaprasza na swoje stanowisko G7, gdzie będzie można obejrzeć naklejki 3D, magnesy 3D, breloki 3D, naklejki/breloki 3D z chipem NFC, antypoślizgowe naklejki 3D na telefon, antyhackery. Dodatkowo również ofertę pod dedykowane produkty dla branży HoReCa w postaci mokrych chusteczek z brandowanym opakowaniem, numerki i breloki do szatni oraz ekspozytory.

FestiwalMarketingu.pl odbędzie się 12-13 września br. w EXPO XXI Warszawa. To największe branżowe wydarzenie tego typu w drugiej połowie roku.

Film podsumowujący ubiegłoroczną edycję targów:

 

http://grafiks.com.pl/