Do grona wystawców Festiwalu dołącza Ultima Displays

0

Ultima Displays oferuje systemy wystawiennicze zaprojektowane w Anglii.  Firma ma swoją siedzibę w Rekcinie pod Gdańskiem, gdzie znajduje się również rozbudowany magazyn, w którym znaleźć można ponad 300 produktów z oferty, z których większość posiada minimum 5 lat gwarancji.

Będąc zwolennikiem uczciwej konkurencji Ultima Displays współpracuje tylko z agencjami reklamowymi i drukarniami, dla których oferuje dobrej jakości produkty w atrakcyjnej cenie. Dodatkowo oferujemy wsparcie naszych handlowców, którzy opiekują się Klientami w każdej części Polski, a także zapewnimy materiały marketingowe.

Misją Ultima Displays jest zostanie najbardziej utytułowaną firmą w branży systemów wystawienniczych. Sprawia to, że rozwój i nowoczesne podejście do wzornictwa oraz projektowania są dla nas bardzo ważne. Dzięki naszemu nastawieniu na rozwój Klient otrzymuje coraz lepsze, niebanalne i wspomagające biznes produkty. Większość naszych systemów wystawienniczych możemy zaoferować w komplecie wraz z grafiką (UV, latex, sublimacja, druk bezpośredni na tkaninach).

 

www.ultimadisplays.pl