HAMELIN Polska wystawcą Festiwalu

admin_cyber
02 lut 2024

HAMELIN Polska jest częścią europejskiego koncernu HAMELIN o ponad 150-letniej tradycji, będącego jednym z największych w Europie producentów i dystrybutorów artykułów papierniczych dla biura i szkoły. Firma Hamelin, począwszy od powstania w 1864 roku wciąż jest własnością rodziny Hamelin. W latach 90-tych grupa rozpoczęła ekspansję na skalę europejską pozyskując wiele lokalnych firm. Obecnie, będąc liderem na rynku galanterii papierniczej, firma Hamelin zajmuje równie silną pozycje w segmencie archiwizacyjnym, jak również na rynku profesjonalnych produktów plastycznych.

– Na Festiwalu Marketingu, Druku & Opakowań zaprezentujemy nasze flagowe marki: Oxford, Elba, Canson, które mają ugruntowaną pozycję na rynku i od wielu lat cieszą się uznaniem klientów w całej Europie – mówi Marlena Gierzyńska, Marketing Manager HAMELIN Polska.

Pierwsza marka – Elba, posiada kilkudziesięcioletnią tradycję,gwarantując najwyższą jakość produktów i innowacyjne rozwiązania. Produkty marki ELBA przeznaczone są dla najbardziej wymagających klientów, oczekujących nowatorskich i kreatywnych pomysłów. Jasna misja marki ELBA wyraża się w nieustannym zapewnianiu użytkownikom poczucia pewności, dzięki lepszej organizacji pracy poprzez pomysłowe rozwiązania archiwizacyjne. Ponieważ wszyscy jesteśmy różni, ELBA pomaga podkreślać różnorodność użytkowników i ich potrzeb.

Marka Oxford to innowacyjna marka galanterii papierniczej skupiona na maksymalnym dostosowaniu funkcjonalności produktu do potrzeb Klienta finalnego. W ofercie znajdują się linie Office i International dedykowane ludziom biznesu oraz School &_ Student skierowane do uczniów i studentów. U źródeł sukcesu OXFORD leży jego segmentacyjne podejście: każdy zasługuje na notebook, notatnik lub kalendarz, który przynosi najlepsze rozwiązania w czasie codziennego użytkowania w biurze lub w szkole.

I ostatnia – Canson, to marka profesjonalnych papierów dedykowanych artystom plastykom, fotografii kom i wszystkim tym, którzy poszukują doskonałej jakości papieru. Swój sukces Canson zawdzięcza wyjątkowej jakości pracy wszystkich osób zaangażowanych w proces produkcji papieru, poczynając od projektantów, a kończąc na dostawcach.

www.hamelinbrands.com