Headwear Professionals zaprasza na targi

admin_cyber
02 lut 2024

W dniach 13-14 września 2023 w warszawskiej hali Expo XXI odbędzie się 15. edycja targów Festiwal Marketingu. Wśród licznego grona wystawców będzie można spotkać także firmę Headwear Professionals, czołowego producenta czapek reklamowych, która od wielu lat jest stałym bywalcem tych targów.

Festiwal Marketingu to największe w drugiej połowie roku targi dla branży reklamy i poligrafii reklamowej. Impreza jak co roku odbywa się w strategicznym miejscu w stolicy – EXPO XXI Warszawa. Największe w tym roku targi branży reklamowej to kompleksowa oferta dla przedstawicieli szeroko rozumianej branży reklamy i druku. Inspiracje znajdą tutaj zarówno poszukujący gadżetowych nowości, materiałów POS, poligrafii reklamowej, eventowych, a także opakowań.

– Festiwal Marketingu to już od kilku lat obowiązkowa pozycja w naszym kalendarzu wystawienniczym. Nie inaczej będzie w 2023 roku – znajdziecie nas na stoisku A1, na którym będzie można zapoznać się z szeroką ofertą czapek reklamowych oraz możliwości znakowania, będzie także kilka nowości. Targi, konferencje i kongresy oraz różnego rodzaju eventy są bardzo ważnym elementem naszych działań marketingowo – sprzedażowych. Jest to doskonała okazja do bezpośrednich rozmów z klientami, prezentacji oferty, a także doskonała okazja do pozyskania nowych klientów. Nie pozostaje nam nic innego, jak już dzisiaj zaprosić na Festiwal Marketingu 2023! komentuje Michał Matwiejczyk z firmy Headwear Professionals.

Firma zapewnia, że odwiedzenie ich stoiska na Festiwalu Marketingu będzie inspirującym i wartościowym doświadczeniem. Będzie to doskonała okazja do poznania szerokiej oferty czapek reklamowych oraz możliwości ich znakowania. Będzie można się także przekonać jak skutecznym narzędzie reklamowym może być czapka!

Najważniejsze informacje o targach Festiwal Marketingu 2023:

Kiedy – 13-14 września 2023

Gdzie – Warszawa, Expo XXI

Rejestracja na targi – KLIKNIJ