Hiszpańska firma Gorfactory z marką ROLY premierowo na targach

0

Grono wystawców targów FestiwalMarketingu.pl powiększyło się o czołowego hiszpańskiego producenta i dostawcę artykułów tekstylnych, Gorfactory. Podczas wrześniowej imprezy firma zaprezentuje bogatą ofertę swoich produktów.

– Gorfactory wraz ze swoją marką ROLY, jest jednym z największych dostawców-importerów na na europejskie rynki.Zamierzamy osiągnąć pozycję lidera w sektorze tekstyliów promocyjnych na polskim rynku. Ogólnie rzecz ujmując, Gorfactory wraz ze swoją marką ROLY, jest jednym z największych dostawców-importerów na na europejskie rynki – mówi Roberto Talón, Dyrektor Generalny Gorfactory.

Flagowy brand formy to ROLY. – Zamierzamy wzmocnić jego pozycję w Polsce, a pierwszy krok to sprawienie, by nasi przyszli klienci nas rozpoznawali i znali. Dlatego decydujemy się na działania reklamowo-promocyjne, w tym udział w targach FestiwalMarketingu.pl. Chcemy mieć pewność, że nasza firma i produkty są obecne na najbardziej istotnych wydarzeniach, gdzie istnieje szansa na odpowiednie promowanie naszej oferty – dodaje Roberto Talón.

Razem z marką ROLY, oferującą produkty seryjne z katalogu, Gorfactory posiada kolejny brand – MADE TO ORDER, która pozwala m. in. zamawiać produkty dodatkowo spersonalizowane, wykonane w fabrykach firmy umiejscowionych od Azji po Europę.

Podczas targów firma zaprezentuje szeroki wachlarz tekstyliów (ponad 6200 modeli). Gorfactory skupia się głównie na współpracy z agencjami reklamowymi, organizatorami sportowych eventów, działami marketingu i druku dużych firm.

www.gorfactory.com

www.roly.eu

www.madetoorder.com