Hotel Czarny Potok w strefie EVENT na targach reklamy

0

Po raz pierwszy w gronie wystawców pojawi się Hotel Czarny Potok Resort & SPA. Czterogwiazdkowy obiekt usytuowany jest u podnóża Jaworzyny Krynickiej, w najpiękniejszym uzdrowisku w Polsce.

Konferencje z widokiem na góry to alternatywa dla wymagającego klienta. Hotel posiada największe centrum konferencyjne w regionie, gdzie nowoczesne i multimedialne sale mogą przyjąć nawet 800 osób.  Hotel oferuje 237 komfortowych pokoi, trzy restauracje oraz centrum Wellness & SPA ze strefą VIP. Na terenie obiektu znajduje się też amfiteatr mogący pomieścić do 1000 osób, gdzie odbywają się imprezy muzyczne, a także chata grillowa. Lokalizacja Hotelu zapewnia nieograniczone możliwości rekreacyjne i turystyczne, dzięki okolicznym zabytkom, krynickim pijalniom wód oraz doskonałym warunkom do uprawiania sportów zimowych oraz letnich.

Jedną z dodatkowych atrakcji jest przepływający przez teren hotelu potok, którego szum przypomina o bliskości natury.

Hotel z Krynicy Zdroju wzbogaci wciąż rozrastający się sektor EVENT na targach reklamy. Obiekt zaprasza na swoje stoisko B14.

– Decydując się na udział w FestiwalMarketingu.pl liczymy przede wszystkim na spotkania z nowymi klientami, którym zaprezentujemy naszą nową ofertę pakietów konferencyjnych, i z którymi nawiążemy długotrwałą współpracę – wyjaśnia Magdalena Polak Dyrektor Sprzedaży Hotelu Czarny Potok Resort & SPA.

Targi reklamy – FestiwalMarketingu.pl odbędą się 7-8 września br. w EXPO XXI Warszawa. To największa branżowa impreza tego typu w drugiej połowie roku.

www.czarnypotok.com