Hotel z serca Mazur w Strefie EVENT MIX targów reklamy

admin_cyber
02 lut 2024

Malowniczo położony hotel w samym sercu Mazur – po raz kolejny zaprezentuje swoją ofertę na FestiwalMarketingu.pl.

Czterogwiazdkowy Hotel Natura Mazur Resort & Conference Warchały położony jest na Mazurach, tuż nad brzegiem jeziora Świętajno, jednego z najczystszych jezior w Polsce. Hotel wyróżnia się doskonałą lokalizacją, umożliwiając szybki dojazd z największych aglomeracji: Warszawa (190 km), Trójmiasto (200 km), Łódź (260 km), Olsztyn (45 km).

Hotel oferuje swoim gościom 93 klimatyzowane pokoje i apartamenty. Każdy pokój wyposażony jest w telewizor, minibar i sejf. Obiekt zapewnie również dostęp do bezprzewodowego internetu WiFi oraz 130 miejsc parkingowych.

Przestrzeń konferencyjna to trzy sale o całkowitej powierzchni 370 mkw., mieszczące do 250 osób w ustawieniu teatralnym. Hotel dysponuje również mniejszymi salami umożliwiającymi organizację kameralnych spotkań biznesowych.

Gościom, chwile relaksu zapewnia ekskluzywna Strefa Wellness z basenem pływackim i rekreacyjnym, strefa saun, jacuzzi wewnętrzne i zewnętrzne oraz siłownia. Hotel zaprasza również do relaksu w Natura SPA oferującym szeroką gamę zabiegów.

Starannie dobrane menu restauracji Poezja Smaków to kulinarna podróż po lokalnych specjałach. Kawiarnia Natura Cafe oferuje bogatą gamę deserów, aromatycznych kaw i wykwintnych herbat. Hotel dysponuje wiatą grillową, usytuowaną na plaży, która sprzyja organizacji imprez plenerowych i biesiad przy ognisku. Doskonałym miejscem do wieczornych integracji jest klimatyczny klub nocny wyposażony w dwa tory do gry w kręgle i bilard.

Aktywnym gościom hotel proponuje rowery, dwa boiska do siatkówki plażowej i badmintona. Na najmłodszych czeka w pełni wyposażona sala zabaw.

Piękne położenie nad samym jeziorem, bliskość lasu i duży prywatny teren z piaszczystą plażą to niezaprzeczalne atuty Hotel Natura Mazur Resort & Conference Warchały.

Obiekt zaprasza do zapoznania się z jego ofertą w Strefie EVENT MIX targów reklamy i do odwiedzenia stoiska D17.

FestiwalMarketingu.pl odbędzie się 18-19 września br. w EXPO XXI Warszawa. To największa branżowa impreza tego typu w drugiej połowie roku.

W ramach targów zostanie zorganizowana IV edycja konferencji Event MIX – wydarzenie z udziałem praktyków i ekspertów eventowych odbędzie się pierwszego dnia targów. W tym roku formuła wydarzenia będzie otwarta, tzn. będą w nim mogli wziąć w nim udział wszyscy odwiedzający targi.