Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta po raz pierwszy w targowej Strefie EVENT MIX

0

W ramach 11. edycji targów reklamy w Strefie EVENT MIX  zadebiutuje jedno z największych centrów rekreacyjno-rozrywkowych w Warszawie.

Marka rozpoczęła swoją działalność w 2000 r. jako kręgielnia w gmachu Biblioteki Uniwersyteckiej. W 2016 roku Hulakula przeniosła swoją siedzibę do budynku galerii Metropol Dom i Wnętrze na ul. Jagiellońskiej 82B, w którym zajęła ponad 6,5 tys. mkw. przestrzeni. Do nowej lokalizacji z centrum stolicy można dojechać w zaledwie 10 minut.

Aktualnie w nowoczesnym centrum rozrywki poza bowlingiem do dyspozycji gości jest bilard, parkiet na 2 tys. osób, trzy bary, nowoczesne sale konferencyjno-klubowe, restauracja, a także plac zabaw oraz letni ogródek restauracyjny z placem zabaw na świeżym powietrzu. Szeroka i zróżnicowana oferta Hulakula zapewnia rozrywkę dzieciom i młodzieży, dorosłym i seniorom oraz klientom korporacyjnym.

 Festiwal to jedno z największych wydarzeń branży eventowej, w której działamy już od blisko 20 lat. W czasie wydarzenia udowodnimy, że organizacja eventów jest naszą specjalnością, zaprezentujemy naszą szeroką ofertę eventową, którą zawsze elastycznie dopasowujemy do potrzeb klienta. Hulakula to idealne miejsce zarówno do organizacji koncertu, pokazu mody, walki bokserskiej, jak również konferencji prasowej, szkolenia, prezentacji produktu czy imprezy integracyjnej dla 3 tys. osób, obejmującej także atrakcje dla dzieci mówi Hubert Różycki, Event Manager Hulakula.

Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta to miejsce stwarzające nieograniczone możliwości dla realizacji kreatywnych pomysłów i wdrożenia niebanalnych rozwiązań na miarę potrzeb nowoczesnej firmy. Plastyczna przestrzeń i modułowe rozwiązania pozwalają na niezliczone ilości różnych aranżacji według autorskich koncepcji.

Z wyjątkową ofertą firmy będzie można zapoznać się już we wrześniu, Hulakula zachęca do odwiedzenia stoiska I16.

FestiwalMarketingu.pl odbędzie się 18-19 września br. w EXPO XXI Warszawa. To największa branżowa impreza tego typu w drugiej połowie roku.

W ramach targów zostanie zorganizowana IV edycja konferencji Event MIX – wydarzenie z udziałem praktyków i ekspertów eventowych odbędzie się pierwszego dnia targów. W tym roku formuła wydarzenia będzie otwarta, tzn. będą w nim mogli wziąć w nim udział wszyscy odwiedzający targi.

Poniżej relacja z targów 2018: