Ies Polska debiutuje na targach FestiwalMarketingu.pl

admin_cyber
02 lut 2024

 

Do grona wystawców targów FestiwalMarketingu.pl dołączyła firma Ies Polska – największy, oficjalny dystrybutor  odzieży marek: Fruit of the Loom, Russell, Result. Podczas wrześniowych targów firma zaprezentuje wybór najciekawszych nowości ze swojej bogatej oferty.

Ies Polska działa na rynku już 10 lat. W tym okresie stworzyli ogromny potencjał, dzięki któremu mogą zagwarantować klientom największy stan magazynowy odzieży Fruit of the Loom, realizację zamówień od 1 sztuki oraz dostawę na drugi dzień roboczy.

– Na targach zaprezentujemy przede wszystkim nowości od Fruita, tj. koszulki Original w wersji damskiej i dziecięcej, różne warianty koszulek technicznych Performance oraz szeroki wybór koszulek HD marki Russell. Zdecydowaliśmy się na udział w FestiwaluMarketingu.pl ze względu na jego bardzo dobrą organizację. Chcielibyśmy nawiązać nowe kontakty, zachęcić odwiedzających do skorzystania z naszej bogatej oferty, z  naszych możliwości – mówi Tomasz Bylczyński z Ies Polska.

FestiwalMarketingu.pl odbędzie się 7-8 września br. w EXPO XXI Warszawa. To największa branżowa impreza tego typu w drugiej połowie roku. Tegoroczna odsłona targów zajmie dwie hale warszawskiego centrum wystawienniczego. Dwukrotne zwiększenie powierzchni targów jest naturalną konsekwencją rozwoju imprezy, która w tym roku zanotowała dynamiczny wzrost.

www.iespolska.pl