Imagink see you at festival!

admin_cyber
02 lut 2024

Imagink „see you tomorrow!” potwierdza swój udział na Festiwalu Marketingu i Druku.

Imagink „see you tomorrow!” potwierdza swój udział na Festiwalu Marketingu i Druku.
Rewolucja w świecie druku dotarła już do Polski za sprawą kontraktu firmy Imagink na dystrybucję maszyn marki Colordyne Technologies.
– Nie chcemy w kółko powtarzać, tak jak inni producenci, o wyjątkowej jakości i niezawodności naszych produktów. Tak naprawdę każdy z branży wie, że ideał nie istnieje. Nie pojawiamy się na targach z maszyną, której nowością w stosunku do poprzedniej wersji jest nowy symbol i soft a w najlepszym przypadku obudowa… Mamy dla Państwa coś rewolucyjnego. Co takiego? To druk etykiet na roli z prędkością 18 metrów na minutę bez kosztów przygotowania! Co w tym takiego rewolucyjnego? O to najlepiej zapytać klientów, którzy w swojej ofercie mają często ponad setkę produktów, a nakłady jakie realnie zamawiają to od 500 do 1000 sztuk etykiet. Wystarczy szybka kalkulacja i wiemy, że same koszty przygotowania to dziesiątki tysięcy złotych. Dzięki naszym rozwiązaniom możliwe jest drukowanie prosto z pliku – oszczędzamy pieniądze i czas – mówi Filip Mośko z Imagink „see you tomorrow!”.
– Niezwykle ważną rzeczą jest druk zmiennych danych – nie tylko numerów, ale także zdjęć i grafik. W praktyce jeśli klient wytwarza produkty spożywcze, które mogą być składnikiem jakiegoś dania, to bez problemu może na każdej etykiecie umieścić przepis ze zdjęciem z ich wykorzystaniem i to nie jeden, ale tyle ile będzie chciał.
Maszyny CDT 1600 C i CDT 1600 S mogą łatwo zmylić swoimi wymiarami – mieszczą się one na większym biurku, co oznacza, że nie musimy specjalnie przygotowywać nowej hali produkcyjnej pod tą inwestycję. Maszyna arkuszowa potrafi wydrukować 1000 kopert DL w około 10 min i od razu je zaadresować. To właśnie firmy zajmujące się mailingiem są idealnym miejscem przeznaczenia dla tego urządzenia. Wiele drukarń zapewne kupi CDT 1600 S również w celu druku kopert z okienkami, papieru firmowego czy też notesów. Jeśli chcielibyście Państwo zobaczyć jak wygląda i jak drukuje maszyna CDT 1600 C to koniecznie musimy spotkać się na Festiwalu Druku i Marketingu – dodaje Filip Mośko.
Firma Imagink posiada w ofercie maszyny do druku etykiet CDT 1600 PC (druk z prędkością 48,5 m/min) CDT 1600 C (druk z prędkością 18 m/min) i CDT 1600 S (maszyna arkuszowa). Oprócz maszyn drukujących możecie Państwo znaleźć w naszej ofercie maszynę do wycinania etykiet bez użycia wykrojników oraz pozostałe urządzenia do obróbki.