Imprero w strefie EVENT na Festiwal Marketingu.pl

0

Po raz pierwszy w gronie wystawców pojawi się Imprero – firma, która stawia na kreatywne sposoby łączenie technologii i multimediów z ludzkimi emocjami oferując unikalne atrakcje na wszelkie eventy.

Niezależnie jaki event się organizuje, Imprero ma w swojej bogatej ofercie ciekawe perełki, niedostępne gdzie indziej.

– Lubimy prowokować w ludziach fajne emocje przy użyciu technologii, co w praktyce bardzo dobrze się udaje – wyjaśnia właściciel firmy Krzysztof Osiak.

Długoletnie doświadczenie pozwala też firmie realizować ambitne i nietypowe projekty. W ofercie Imprero znajdują się takie interesujące atrakcje jak cyfrowa ściana graffiti, muzyczna wideobudka, atrakcje z rzeczywistością rozszerzoną, magiczne lustro fotograficzne, interaktywny ekran graficzny, wirtualna przymierzalnia i wiele innych. Te i inne atrakcje eventowe Imprero pokaże na wrześniowych targach reklamy.

– Udział w FestiwalMarketingu.pl to dla nas fajna szansa na pokazanie naszej niezwykłej oferty i niektórych nowości. Specjalizujemy się w unikalnych atrakcjach eventowych i z pewnością możliwość ich zobaczenia na żywo jest dużo lepszą możliwością ich poznania dla obecnych na imprezie event managerów. Liczymy na zrobienie efektu „wow” na naszych gościach – wyjaśnia Krzysztof Osiak.

Imprero wzbogaci wciąż rozrastający się sektor EVENT na targach reklamy. Firma zaprasza do odwiedzenia swojego stoiska H14.

Targi reklamy – FestiwalMarketingu.pl odbędą się 7-8 września br. w EXPO XXI Warszawa. To największa branżowa impreza tego typu w drugiej połowie roku.