ImprimesGroup z ofertą na wrześniowych targach

admin_cyber
02 lut 2024

ImprimesGroup jest producentem wysokiej jakości opakowań Premium oraz Eko z pełną personalizacją. Produkty, które znajdziemy w portfolio firmy to torby Premium, torby Eko, pudełka Rigid-Box i opakowania. Z ich ofertą na żywo będzie można zapoznać się już we wrześniu na targach.

Torby PREMIUM to rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą podkreślić prestiż swojej firmy. Wykonane są z wytrzymałego papieru, kunsztowne, z dbałością o każdy detal. Kolor sznurka dobierany jest indywidualnie do każdej torby. Uchwyty mogą być wykonane  z taśmy rypsowej lub wstążki satynowej o różnych szerokościach, co podkreśla wyjątkowy charakter opakowania, sznurka bawełnianego oraz PP T-Lace.

– torby wzmocnione na bokach i dnie grubymi tekturami,
– uszlachetnienia: mat, błysk, soft touch, hot-stamping, lakier wybiórczy UV, przetłoczenia,
– uchwyty typu T-lace, supełkowe, wklejane, bawełniane, syntetyczne, taśmy rypsowe,
– zadruk pełnokolorowy, offsetowy, CMYK, Pantone.

– szeroka gama rodzai papierów

Ponad 300 rozmiarów toreb. Zamówienia od 500 szt. do 150 tys w jednym cyklu produkcyjnym dla wszystkich.

ImprimesGroup

Torby ECO to wyjątkowe opakowanie. Piękne w swojej prostocie, wyjątkowe pod każdym względem. Zastosowanie kauczukowego kleju pochodzenia naturalnego pozwala zadbać o środowisko. Uchwyty proste lub z kręconego papieru podkreślają ekologiczny charakter toreb. To kompromis pomiędzy chęcią wyróżnienia się na rynku, a zachowaniem równowagi środowiska naturalnego. Wśród wielu krojów można znaleźć taki, który zachwyci klientów. Druk fleksograficzny do 6 kolorów. Prędkość druku 150 m/min. Druk sitodruk 1-8 kolorów w cyklu automatycznym. Produkcja do 1,5 mln sztuk na dobę. Aż 10 formatów toreb. Możliwość zamówienia własnego rozmiaru torby od 30 tys. sztuk.

Opakowania Premium –  Eleganckie, gustowne, wykonane z poczuciem smaku. Perfekcyjny fason – tak producent opisuje swoje projekty. W ofercie można znaleźć opakowania z uszlachetnitniem folią mat, błysk, soft touch, hot stamping lub Anty Scratch. Szeroki wybór rozmiarów, kształtów i wzorów, aby dopasować się do różnych potrzeb naszych klientów. Pudełka dla każdego produktu m.in.na kosmetyki, prezenty, jubilerskie na biżuterię, tekstylia, świece, książki, okulary, wina i więcej. Produkty skierowane są dla wszystkich branż, które cenią jakość, estetykę z podkreśleniem swojej marki. Papier KREDOWY lub ETYKIETOWY biały – Przeważnie na takich papierach wykonywany jest zadruk metodą offsetową. Papiery OZDOBNE, barwione w masie – zwykle są to papiery o gramaturze 100-130g, gładkie lub posiadające fakturę (molet). Najczęściej pudełka oklejane tego typu papierami nie posiadają zadruku, wykonywane jest na nich tłoczenie lub hot-stamping. Posiadamy w ofercie szeroki wachlarz tych papierów, pochodzących od wielu renomowanych producentów. OKLEINY typu płótno introligatorskie, flok, skóry i imitacje skór, jedwabie itp. Na tego typu materiałach zwykle stosuje się tylko tłoczenie lub hot stamping. Typy: spód wieko, korpus okładka – magnetyczne, z burtą, szufladkową, clam shell, etui, składane, złożone i ekologiczne. Pudełka luksusowe mogą mieć różne wypełnienia – pianki, pianki kaszerowane, wkładki z kartonu, wkładki z tektur, wytłoczki, dodatki. Utrzymują one pozycję produktów, zabezpieczają je i porządkują wnętrze. Wypełnienia te produkowane są z różnych materiałów i w różnych technologiach.

– Nasze opakowania tekturowe są solidne i trwałe, zapewniając skuteczną ochronę zawartości. Dbamy o kompleksową realizację zamówień, zapewniając wysoką jakość wykonania i terminową dostawę. Współpracujemy zarówno z małymi przedsiębiorstwami, jak i dużymi firmami, zapewniając profesjonalne podejście i zadowolenie klienta. Dostarczamy nasze produkty do klientów w Polsce jak i w Europie, którzy obdarzyli nas zaufaniem i docenili jakość wykonywanej przez nas pracy. Każdy klient objęty jest opieką i doradztwem w sprawie rodzaju surowca, jego wykończenia, technologii nadruku, uszlachetnienia oraz projektów graficznych. Obsługujemy firmy w każdym sektorze m.in. farmaceutycznym, kosmetycznym, tekstylnym, obuwniczym, bankowym gastronomicznym, biżuteryjnym, przemysłowym i więcej – mówi Jakub Kowalski, właściciel firmy ImprimesGroup.

Kontakt: biuro@imprimesgroup.com


Więcej newsów z branży TUTAJ.