InGame z tajnikami wirtualnej rzeczywistości premierowo w Strefie EVENT MIX targów reklamy

admin_cyber
02 lut 2024

Pionierzy VR po raz pierwszy przestawią możliwości wirtualnej rzeczywistości, jako atrakcji o walorach integracyjnych, na wrześniowym FestiwalMarketingu.pl

Salon InGame to pierwsze tego typu miejsce w Polsce i prawdopodobnie na świecie. Misją firmy jest dzielenie pasji poprzez rozpowszechnianie technologii wirtualnej rzeczywistości. Udostępniając najwyższej klasy sprzęt i najnowsze rozwiązania, InGame realizuje wszelkie projekty z wykorzystaniem VR. Salon w swojej działalności dba o szczegół, zachowanie pełnego profesjonalizmu, a feedback rosnącego grona klientów napędza team do dalszego działania!

– Podczas targów prezentować będziemy nasz produkt w najczęściej wybieranych zastosowaniach: Rozrywka, Integracja, Teambuliding, Marketing, Edukacja i Szkolenia. Dzięki stworzonym przez nas stanowiskom i autorskim aplikacjom, będzie można „na własnej skórze” poznać wcześniej niedostępne medium przyszłości, jakim jest wirtualna reczywistość – technologia dająca nieograniczone możliwości – podkreśla Jakub Balcerzak z Salonu Wirtualnej Rzeczywistości InGame.

Wciągnij się w VR z InGame. Doświadcz, niezapomnianych emocji. Przenieś się w każde miejsce na świecie. Pozwól dotknąć swojego produktu zanim jeszcze powstanie. Z nami niemożliwe staje się możliwe! By bliżej zapoznać się z kompleksową propozycją InGame należy odwiedzić stoisko D15 w Strefie EVENT MIX.

FestiwalMarketingu.pl odbędzie się 12-13 września br. w EXPO XXI Warszawa. To największe branżowe wydarzenie tego typu w drugiej połowie roku.

W ramach targów zostanie zorganizowana III edycja konferencji EVENT MIX – wydarzenie z udziałem praktyków i ekspertów eventowych odbędzie się 12 września br. Tematem wiodącym konferencji jest „Rewolucja w eventach”.

Film podsumowujący ubiegłoroczną edycję targów: